Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

12-03-2019
Światowy Dzień Poezji

Światowy Dzień Poezji

Aby uczcić Światowy Dzień Poezji, Trupięgi zagrają w Sulęcinie już w czwartek 21 marca. Będzie to pierwszy koncert po dłuższej przerwie (nie licząc występów „prywatnych"), a przy tak znamienitej okazji, w tak ciepłym miejscu, dla tak inspirującej publiczności zespół nie może zagrać jak zazwyczaj, dlatego przygotował odrobinę „zwariowanych improwizacji".
czytaj więcej »
12-03-2019
Minister Elżbieta Rafalska z wizytą w Turskim Domu

Minister Elżbieta Rafalska z wizytą w...

11 marca był wyjątkowym dniem zarówno dla Mieszkańców jak i Pracowników Turskiego Domu, a to za sprawą wizyty specjalnego gościa - Pani Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej. Panią Minister przywitali Starosta Sulęciński Tomasz Jaskuła oraz Dyrektor DPS Pani Małgorzata Krasowska-Marczyk. W spotkaniu wzięła również udział Pani Gabriela Trzpis reprezentująca Radę Powiatu Sulęcińskiego.
czytaj więcej »
08-03-2019
Dla Kobiet!

Dla Kobiet!

W ramach tegorocznego Dnia Kobiet zorganizowaliśmy wystawę plakatów autorstwa laureatów konkursu pod hasłem „2018 Rokiem Praw Kobiet - w 100. rocznicę przyznania Polkom praw wyborczych". Wystawa odbyła się w Kontenerze Kultury (Park Miejski) i w godzinach przedpołudniowych otwarta była dla młodzieży szkolnej, natomiast od godziny 14:00 do 18:00 dla mieszkańców Sulęcina.
czytaj więcej »
06-03-2019
„Złote Pióro Starosty

„Złote Pióro Starosty

Dziś w I Liceum Ogólnokształcącym w Sulęcinie odbyła się XVIII edycja konkursu ortograficznego „O Złote Pióro Starosty". Cieszymy się, że każdego roku uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Sulęcińskiego, tak licznie przybywają do I LO, aby sprawdzić swoją wiedzę z zakresu znajomości zasad ortografii.
czytaj więcej »
06-03-2019
Kapsel Cross-relacja z wydarzenia

Kapsel Cross-relacja z wydarzenia

2 marca br. odbyła się IV edycja Międzynarodowych Mistrzostwa Gry w Kapsle - Kapsel Cross. W tym roku do kapslowej rywalizacji stanęło aż 35 uczestników: 6 osób w kategorii KIDS oraz w 29 osób w kategorii OPEN. Dzięki profesjonalnie przygotowanemu torowi mieliśmy okazję przenieść się w czasie do lat naszej młodości i zagrać w turnieju zorganizowanym przez Sulęciński Ośrodek Kultury.
czytaj więcej »
06-03-2019
Uwaga!Odwołany dyżur Powiatowego Rzecznika Konsumentów

Uwaga!Odwołany dyżur Powiatowego...

W dniu 06.03.2019 r. Powiatowy Rzecznik Konsumentów nie będzie pełnił dyżuru. Za utrudnienia przepraszamy!
czytaj więcej »
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta