Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

09-07-2014
Szeryf Praw Dziecka

Szeryf Praw Dziecka

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie zakończył realizację  projektu edukacyjnego ,,SZKOŁA Z PRAWAMI DZIECKA" Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF. Już trzeci rok z rzędu przyłączył się do kolejnej edycji. Koordynatorem dwóch pierwszych edycji była Wioletta Kaźmierczak, trzeciej - Krystyna Tylczyńska.

czytaj więcej »
08-07-2014
Spotkanie Z L O P

Spotkanie Z L O P

Uprzejmie informujemy, że w dniu 22 lipca 2014 r. o godz. 15:00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Sulęcinie, ul. Lipowa 18a pok. 206 odbędzie się spotkanie Związku Lubuskich Organizacji Pozarządowych z przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu sulęcińskiego.

czytaj więcej »
07-07-2014
Świadectwa z wyróżnieniem

Świadectwa z wyróżnieniem

Wakacje w pełni, ale warto na chwilę przypomnieć sobie zakończenie roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie. W tej szkole ze 133 uczniów klas pierwszych i drugich, 29 otrzymało świadectwa z biało-czerwonym paskiem.

czytaj więcej »
05-07-2014
Festyn letni w Rychliku

Festyn letni w Rychliku

Mszą świętą w intencji mieszkańców Sołectwa Rychlik rozpoczęło się spotkanie byłych i obecnych mieszkańców miejscowości Rychlik w gminie Sulęcin. Święto miało charakter festynu połączonego z historią Rychlika, wspomnieniami, jak również upamiętnieniem tego spotkania poprzez zasadzenie pamiątkowego drzewka na placu koło krzyża.

czytaj więcej »
05-07-2014
Festyn w Muszkowie gmina Krzeszyce

Festyn w Muszkowie gmina Krzeszyce

W sobotnie popołudnie 5 lipca w parku wiejskim w Muszkowie odbył się festyn pod hasłem „Polsko- Włoskie Klimaty w Muszkowie". Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Muszkowa „Trzy Grusze" oraz Rada Sołecka. Organizatorzy przygotowali kilkanaście konkurencji sprawnościowych, w których wzięło udział dziewięć sołectw z gminy Krzeszyce.

czytaj więcej »
03-07-2014
Święto raz jeszcze. Zawody 15-lecia

Święto raz jeszcze. Zawody 15-lecia

Na jeziorze Ostrowskim w ramach obchodów Święta Powiatu odbyły się Powiatowe Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty wraz z piknikiem rodzinnym z okazji 15-lecia Powiatu Sulęcińskiego.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka