Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

08-07-2014
Spotkanie Z L O P

Spotkanie Z L O P

Uprzejmie informujemy, że w dniu 22 lipca 2014 r. o godz. 15:00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Sulęcinie, ul. Lipowa 18a pok. 206 odbędzie się spotkanie Związku Lubuskich Organizacji Pozarządowych z przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu sulęcińskiego.

czytaj więcej »
07-07-2014
Świadectwa z wyróżnieniem

Świadectwa z wyróżnieniem

Wakacje w pełni, ale warto na chwilę przypomnieć sobie zakończenie roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie. W tej szkole ze 133 uczniów klas pierwszych i drugich, 29 otrzymało świadectwa z biało-czerwonym paskiem.

czytaj więcej »
05-07-2014
Festyn letni w Rychliku

Festyn letni w Rychliku

Mszą świętą w intencji mieszkańców Sołectwa Rychlik rozpoczęło się spotkanie byłych i obecnych mieszkańców miejscowości Rychlik w gminie Sulęcin. Święto miało charakter festynu połączonego z historią Rychlika, wspomnieniami, jak również upamiętnieniem tego spotkania poprzez zasadzenie pamiątkowego drzewka na placu koło krzyża.

czytaj więcej »
05-07-2014
Festyn w Muszkowie gmina Krzeszyce

Festyn w Muszkowie gmina Krzeszyce

W sobotnie popołudnie 5 lipca w parku wiejskim w Muszkowie odbył się festyn pod hasłem „Polsko- Włoskie Klimaty w Muszkowie". Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Muszkowa „Trzy Grusze" oraz Rada Sołecka. Organizatorzy przygotowali kilkanaście konkurencji sprawnościowych, w których wzięło udział dziewięć sołectw z gminy Krzeszyce.

czytaj więcej »
03-07-2014
Święto raz jeszcze. Zawody 15-lecia

Święto raz jeszcze. Zawody 15-lecia

Na jeziorze Ostrowskim w ramach obchodów Święta Powiatu odbyły się Powiatowe Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty wraz z piknikiem rodzinnym z okazji 15-lecia Powiatu Sulęcińskiego.

czytaj więcej »
03-07-2014
Powiat Sulęciński Liderem e-Usług

Powiat Sulęciński Liderem e-Usług

Podczas uroczystej sesji Sejmiku Lubuskiego, która odbyła się w Teatrze Lubuskim im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze przyznano statuetki Lubuski Lider e-Usług. Wśród wielu wymienioną nagrodę otrzymał  Dariusz Ejchart Starosta Sulęciński.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta