Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Aktualności

02-02-2014
Studniówka abiturientów I LO - część II

Studniówka abiturientów I LO - część II

W minioną sobotę 1 lutego 2014 roku uczniowie klas maturalnych I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie bawili się na swojej studniówce na sali balowej w kompleksie restauracyjno - konferencyjnym Ośrodka „Kormoran" w Sulęcinie. W tej części prezentujemy zdjęcia klasowe oraz fragment studniówkowej zabawy.

czytaj więcej »
31-01-2014
Podsumowanie minionego roku

Podsumowanie minionego roku

Podczas noworocznego spotkania, które odbyło się w sali konferencyjnej hotelu Woiński w Lubniewicach na uroczystość podsumowania działalności i pracy starostwa powiatowego w roku 2013,  przybyli między innymi przedstawiciele stowarzyszeń i organizacji pozarządowych oraz partnerzy z Niemiec.

czytaj więcej »
27-01-2014
Z wizytą u seniorów

Z wizytą u seniorów

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych świąt w  kalendarzu. W tych dniach wnuczęta składają swoim ukochanym Dziadkom życzenia oraz obdarzają ich prezentami. We wtorkowe, śnieżne przedpołudnie 21 stycznia grupa uczniów SOSW w Sulęcinie odwiedziła z okazji Święta Babci i Dziadka, mieszkańców Turskiego Domu Pomocy Społecznej „Dar serca".

czytaj więcej »
26-01-2014
Finał XV Halowego Turnieju...

Finał XV Halowego Turnieju...

...Piłki Nożnej o Puchar Starosty Sulęcińskiego zakończył się w hali sportowej I Liceum zwycięstwem piłkarzy Klubu Sportowego „Juwenia" z Boczowa. W turnieju startowało 13 drużyn  z powiatu sulęcińskiego. W niedzielne przed i popołudnie został rozegrany finał turnieju w którym kolejne miejsca zajęły:

czytaj więcej »
25-01-2014
Za sto dni matura...część oficjalna

Za sto dni matura...część oficjalna

Zaledwie sto dni dzieli do egzaminu dojrzałości uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie. W dniu dzisiejszym odbyła się tradycyjna studniówka z udziałem zaproszonych gości, rodziców, znajomych i rodzeństwa.

czytaj więcej »
25-01-2014
Za sto dni matura...polonez

Za sto dni matura...polonez

Polonezem rozpoczęła się druga część studniówki uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie. Skąd wywodzi się w Polsce tradycja studniówki nie wiadomo. Przypuszcza się, że być może powstała po 1812 roku, ponieważ wtedy po raz pierwszy w Prusach ustanowiono egzaminy dojrzałości.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta