Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

22-10-2014
Pasowanie na ucznia

Pasowanie na ucznia

„Ślubuję uroczyście. Będę starał się być dobrym i uczciwym uczniem. Będę strzegł dobrego imienia szkoły...". Między innymi do tych słów uczniowie klas pierwszych złożyli pierwsze w swoim życiu ślubowanie, które odbyło się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie. Symbolicznym ołówkiem pasowania uczniów dokonała Dyrektor Ośrodka Danuta Malinowska.

czytaj więcej »
22-10-2014
Jubileusz Rudniczanek

Jubileusz Rudniczanek

Zespół powstał w 1964r. w Rudnicy przy Kole Gospodyń Wiejskich z inicjatywy Janiny Chorkawy i innych osób. Na hasło odpowiedziało wiele osób między innymi Barbara Bodurka, Helena Raczkowska oraz inne osoby, które przyjechały do Rudnicy z różnych regionów Polski. Zdani byli na własną inicjatywę, zapał, młodość i energię.

 

czytaj więcej »
21-10-2014
Koty bez ogonów

Koty bez ogonów

Jak co roku, uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie przeszli tradycyjne pasowanie na uczniów, czyli tzw. „Paździory". Włączenie pierwszoklasistów do szkolnej społeczności następuje po niełatwym sprawdzianie, podczas którego należy się wykazać - jak to w szkole - różnymi talentami, umiejętnościami i wiedzą.

czytaj więcej »
21-10-2014
Konsultacje w sprawie aptek

Konsultacje w sprawie aptek

Starosta Sulęciński zaprasza mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego do udziału w przeprowadzanych w dniach 15-30 października konsultacjach społecznych dotyczących rozkładu godzin pracy oraz dyżurów nocnych i świątecznych aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

czytaj więcej »
20-10-2014
Warszawskie spotkania z Afryką

Warszawskie spotkania z Afryką

W dniach 13-16.10.2014r. uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Konopnickiej Sulęcinie wraz z  opiekunami uczestniczyli w 4-dniowych warsztatach edukacyjnych „Bliżej Afryki". Cały projekt „Afryka - odkrywamy nowy świat" współfinansowany jest w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2014r.

czytaj więcej »
20-10-2014
Możesz otrzymać komputer

Możesz otrzymać komputer

Informujemy, że Powiat Sulęciński przystąpił do projektu „Internet dla mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego", który współfinansowany jest przez Unię Europejską ze  środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Opieka wytchnieniowa-edycja2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie, w związku z zamiarem przystąpienia do Programu pn. „Opieka wytchnieniowa"- edycja 2019, ogłoszonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, poszukuje psychologa/terapeutę, pielęgniarza/rehabilitanta i dietetyka.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta