Powiat Sulecinski

<     >

W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

Starostwo Powiatowe uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS.
Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Aktualności

07-02-2018
Ferie w SOK

Ferie w SOK

Sulęciński Ośrodek Kultury, Biblioteka Publiczna w Sulęcinie oraz Urząd Miejski serdecznie zapraszają na Ferie Zimowe, które odbędą się w dniach 14.02-23.02. Tegoroczne zimowe spotkania rozpoczynamy od turnieju tenisa stołowego, który odbędzie się w środę - 14 oraz 21 lutego. Turniej odbędzie się o godzinie 10:00 w sali sportowej przy Stadionie Miejskim.
czytaj więcej »
07-02-2018
Odprawa roczna KPP w Sulęcinie

Odprawa roczna KPP w Sulęcinie

6 lutego br. w Domu Joannitów w Sulęcinie odbyło się spotkanie podsumowujące wyniki pracy Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie za rok 2017. W spotkaniu wzięli udział Komendant Wojewódzki Policji insp. Jarosław Janiak, przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, sądu oraz prokuratury. Podsumowania pracy sulęcińskiej Policji zaprezentował Komendant Powiatowy Policji w Sulęcinie nadkom. Radosław Kaczorowski.
czytaj więcej »
06-02-2018
Turniej Brydżowy

Turniej Brydżowy

Rankingowy Turniej Par Brydża Sportowego im. Janusza Bołdaka odbył się 4 lutego w Klubie Garnizonowym w Wędrzynie. Wzięło w nim udział 28 par, które przez wiele godzin walczyły o zwycięstwo.
O to wyniki karcianych zmagań:
czytaj więcej »
06-02-2018
73 Rocznica Zagłady Więźniów Hitlerowskiego Obozu Koncentracyjnego Sonnenburg

73 Rocznica Zagłady Więźniów...

2 lutego br. w Słońsku odbyły się uroczystości związane z obchodami 73 Rocznicy Zagłady Więźniów Hitlerowskiego Obozu Koncentracyjnego Sonnenburg. Obchody rozpoczęto uroczystą mszą świętą z udziałem pocztów sztandarowych, a następnie złożono kwiaty i zapalono znicze pod pomnikiem ku czci ofiar II wojny Światowej.

czytaj więcej »
01-02-2018
Podziękowania za współpracę

Podziękowania za współpracę

W związku ze zmianą pracy dotychczasowego Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy Starosta Sulęciński Adam Basiński podczas wtorkowej sesji Rady Powiatu złożył pani Iwonie Kaszubie serdeczne podziękowania za lata udanej współpracy, jednocześnie życząc wiele radości z realizacji życiowych pasji, a także zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

 

czytaj więcej »
01-02-2018
Koncert Limboski vs Bowie

Koncert Limboski vs Bowie

Data: 03.02.2018 (sobota)
Miejsce: klub u BULKA / SOK
Godz: 20:00
Wstęp: 25/30zł (płyta gratis)

Przedsprzedaż:
- sekretariat SOK
- http://www.ubulkaklub.8merch.com/bilet_wst_pu_limboski_vs_bowie-id15622

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie. Pani Jolanta Zabłocka spełniła wymagania formalne zamieszczone w ogłoszeniu Starosty Sulęcińskiego z dnia 31 stycznia 2018 r. (zarządzenie Nr 16/2018 w sprawie ogłoszenia konkursu na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie oraz powołania komisji konkursowej i określenia regulaminu prac komisji konkursowej), wynikające z ustawy z dnia 21 listopada 2008r.o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1868 ze zm.) oraz ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (t.j. Dz.U. z 2017r. poz. 1065 ze zm.)

 

Konsultacje Społeczne

W dniu 3 października br. zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące projektu Programu Współpracy Powiatu Sulęcińskiego w roku 2018 z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietna 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie Konsultacje przeprowadzone zostały w trybie Uchwały Nr 132/306/17 Zarządu Powiatu Sulęcińskiego z dnia 25 września 2017 r. W wyniku konsultacji nie zgłoszono żadnych propozycji zmian do projektu Programu.
SPRAWY SPOŁECZNE

Dyżury pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

Dyżury pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności dla mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego w Sulęcinie przy ul. Witosa 49 w okresie od stycznia do czerwca 2018r.

Dyżury w godzinach 08:30 - 15:00
styczeń : 9 i 23
luty: 6 i 20
marzec: 6 i 20
kwiecień: 10 i 24
maj: 8 i 22
czerwiec: 5 i 19

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli. Na terenie województwa lubuskiego, zmianie ulegnie miejsce wykonywania świadczeń w Gorzowie Wielkopolskim.

PRZEWODNIK INTERESANTA

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

 

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta