Powiat Sulecinski

<     >

Możesz studiować w Sulęcinie

Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

 

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

21-03-2017
Złoty medal w biegach narciarskich

Złoty medal w biegach narciarskich

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie informuje, że 20 marca 2017 r. w ramach Światowych Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych Austria 2017 podopieczna Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie Laura Walicka zdobyła złoty medal w biegach narciarskich na dystansie 50 m.

Serdecznie gratulujemy ogromnego sukcesu sportowego!

czytaj więcej »
21-03-2017
Spotkanie z policjantami z obu stron Odry

Spotkanie z policjantami z obu stron...

7 marca 2017 r. młodzież Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie uczestniczyła w spotkaniach z przedstawicielami polskiej i niemieckiej Policji.

czytaj więcej »
21-03-2017
Targi Edukacyjne

Targi Edukacyjne

7 marca 2017 r. młodzież Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie wzięła udział w XV edycji Targów Edukacyjnych ABOLWENT 2017 w Gorzowie Wielkopolskim. Na Targach prezentowało się kilkudziesięciu wystawców, a wśród nich uczelnie wyższe, pracodawcy, instytucje szkoleniowe, szkoły ponadgimnazjalne.
czytaj więcej »
21-03-2017
Dzień Kobiet w ZSLiZ

Dzień Kobiet w ZSLiZ

8 marca 2017 r. w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie świętowaliśmy Dzień Kobiet. W klasach i na szkolnych korytarzach panowie rozdawali kwiaty i uśmiechy jako symbole uznania i sympatii.
czytaj więcej »
21-03-2017
Rekrutacja uczestników projektu

Rekrutacja uczestników projektu

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie wielkie poruszenie za sprawą rekrutacji do projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020.

czytaj więcej »
21-03-2017
IPD - Badanie predyspozycji zawodowych

IPD - Badanie predyspozycji zawodowych

Indywidualny Plan Działania to badania, w których uczestniczą uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie - uczestnicy projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"
czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Szkolenie dla przedstawicieli Wspólnot oraz Spółdzielni mieszkaniowych

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze zaprasza na bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli Wspólnot oraz Spółdzielni mieszkaniowych.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przekazuj informacje o zagrożeniach występujących w Twojej okolicy !

  Więcej w zalączeniu:

Starosta Sulęciński zaprasza do udziału w przetargu nieruchomości

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu na sprzedaż nieruchomości, który odbędzie się w dniu 28 marca 2017 r.
Przedmiotem przetargu jest lokal użytkowy stanowiący własność Skarbu Państwa, położony w Torzymiu przy ul. Warszawskiej 5.
SPRAWY SPOŁECZNE

Dyżury aptek w 2017 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2017 roku.

"Aktywnie po integrację"

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie zapraszają na integracyjny rajd i turniej gier planszowych "Grzybobranie i inne granie".

Plakat w załączeniu

"Integracja niepełnosprawnych - możliwości i szanse"

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie zapraszają na wojewódzką konferencję metodyczną "Integracja niepełnosprawnch - możliwości i szanse", która odbędzie się 03.11.2016 r. w Ośrodoku Kormoran w Sulęcinie.

Czytaj załącznik.

Ogłoszenie Starosty Sulęcińskiego

Starosta Sulęciński ogłasza nabór kandydatów w celu uzupełnienia składu członków Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj załącznik.

PRZEWODNIK INTERESANTA

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

 

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta