Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

27-10-2014
Do Sulęcina wróci sąd rejonowy

Do Sulęcina wróci sąd rejonowy

Liczne działania i interwencje Starosty Sulęcińskiego Dariusza Ejcharta u Ministra Sprawiedliwości Cezarego Grabarczyka, petycja i zebrane pod nią podpisy oraz spotkania z członkami sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka przyniosły skutek. Sąd Rejonowy w Sulęcinie znalazł się wśród innych zlikwidowanych sądów i zostanie przywrócony.

czytaj więcej »
27-10-2014
Spotkanie z twórczością Beksińskich

Spotkanie z twórczością Beksińskich

„Piekarnia Kultury" zaprasza na spotkanie z twórczością Zdzisława i Tomasza Baksińskich pn. „...na krawędzi czasu... pomiędzy życiem, a śmiercią...", które odbędzie się w dniu 2 listopada.

czytaj więcej »
25-10-2014
Tańczą i bawią od 25 lat

Tańczą i bawią od 25 lat

W sali widowiskowej klubu 17. Wielkopolskiej Brygady Pancernej odbył się jubileusz 25-lecia dziecięcego zespołu „Miniaturki" z Wędrzyna. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w naszym regionie. Podczas uroczystości spotkali się byli i obecni członkowie zespołu.

czytaj więcej »
24-10-2014
Otwarcie Muzeum Martyrologii w Słońsku

Otwarcie Muzeum Martyrologii w Słońsku

W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Słońsk Janusz Krzyśków dokonał oficjalnego otwarcia Muzeum Martyrologii wraz z pomnikiem pamięci ofiar reżimu nazistowskiego w latach 1933-1945. Przez ponad trzydzieści lat muzeum funkcjonowało bez remontu, a zebrane eksponaty i wystawy wymagały nowego wizerunku.

czytaj więcej »
24-10-2014
48 Harpagan na Kaszubach

48 Harpagan na Kaszubach

W ostatni weekend w Lipuszu na Kaszubach odbył się 48 Harpagan ekstremalny rajd na orientację. Sulęcin był reprezentowany przez Sebastiana Marciniaka, Radosława Wójcika i Zbigniewa Szczepańskiego. W  Harpaganie brało udział ponad 1300 osób. Start do tej imprezy nastąpił o godz.21.00, co stanowiło dodatkową trudność w nawigacji.

czytaj więcej »
23-10-2014
43 Paździory w I liceum

43 Paździory w I liceum

Ścieżka zdrowia pod ławkami, klasowa familiada, szukanie cukierków w misce z mąką bez pomocy rąk, zjadanie cytryny na czas, to jedne z licznych konkurencji i zabaw, jakie przygotowali podczas paździorów uczniowie starszych klas swoim koleżankom i kolegom klas pierwszych. Paździory w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie odbywają się corocznie od 1971 roku.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Opieka wytchnieniowa-edycja2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie, w związku z zamiarem przystąpienia do Programu pn. „Opieka wytchnieniowa"- edycja 2019, ogłoszonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, poszukuje psychologa/terapeutę, pielęgniarza/rehabilitanta i dietetyka.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta