Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

02-02-2015
Warsztaty na miarę potrzeb

Warsztaty na miarę potrzeb

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się uroczyste otwarcie warsztatów ekonomii i gastronomii. W przeciągu dwóch lat przebudowano, rozbudowano i wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt dydaktyczny całą ówczesną bazę.

czytaj więcej »
31-01-2015
Jubileusz firmy

Jubileusz firmy

Z okazji Jubileuszu 15-lecia Zakładu Usług Komunalnych w Sulęcinie, Prezes Spółki Dariusz Kiepura spotkał się z pracownikami w sali balowej restauracji Tawerna na Ośrodku Kormoran. W krótkim wystąpieniu przedstawił dotychczasową działalność na przestrzeni piętnastu lat istnienia zakładu oraz wręczył dyplomy uznania, najdłużej zatrudnionym pracownikom.

czytaj więcej »
31-01-2015
Spotkanie kombatantów

Spotkanie kombatantów

W sali kameralnej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury odbyło się spotkanie opłatkowe kombatantów i byłych więźniów politycznych, sybiraków, inwalidów wojennych oraz osób represjonowanych na kresach wschodnich. Uroczystość stała się okazją do wręczenia medali „Za Zasługi dla Obronności Kraju", które otrzymali: Bronisława Zaborowska oraz Helena i Jan Gap.

czytaj więcej »
30-01-2015
Jasełka w Sulęcinie

Jasełka w Sulęcinie

Sulęciński Ośrodek Kultury gościł uczestników wojewódzkich prezentacji XXV Spotkań Grup Kolędniczych i Jasełkowych, w których wzięło udział 16 zespołów kolędniczych z Czarnowic, Lubska, Bytomia Odrzańskiego, Olbrachtowa, Strzelec Krajeńskich, Trzciela, Słubic, Sulechowa, Iłowej, Żar, Zielonej Góry, Gorzowa, Witnicy, Łagowa, Ośna Lubuskiego i Sulęcina.

czytaj więcej »
30-01-2015
Wielki Książe Luksemburga w Słońsku

Wielki Książe Luksemburga w Słońsku

Msza żałobna koncelebrowana przez Księdza Biskupa Pawła Sochę z Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej i księży parafialnych, poprzedziła obchody 70 rocznicy pomordowanych jeńców wojennych w obozie w Słońsku /Sonnenburg/. W uroczystości uczestniczył Jego Królewska Mość Henryk, Wielki Książe Księstwa Luksemburg.

czytaj więcej »
28-01-2015
Podsumowano TRANSADAPT

Podsumowano TRANSADAPT

W sali szkoleniowej Ośrodka „Kormoran" w Sulęcinie, odbyła się konferencja podsumowująca realizację projektu pn. „PI-PWP TRANSADAPT" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt skierowany był do osób długotrwale bezrobotnych i miał na celu wsparcie tej grupy osób w powrocie na rynek pracy.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

Konkurs na stanowisko Dyrektora DPS w Tursku

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Tursku.

Szczegóły ogłoszenia:

http://bip.powiatsulecinski.pl/wakaty/2/95/Dyrektor_Domu_Pomocy_Spolecznej_w_Tursku/

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta