Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

16-02-2015
Powołano nową radę

Powołano nową radę

W dniu dzisiejszym została powołana Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego, którą wybrano w tajnym głosowaniu spośród przedstawicieli zgłoszonych wcześniej do rady przez instytucje pozarządowe.

czytaj więcej »
13-02-2015
Nabór kandydatów do komisji

Nabór kandydatów do komisji

Informacja o naborze kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty w otwartym konkursie na realizację zadań publicznych Powiatu Sulęcińskiego.

czytaj więcej »
12-02-2015
Gala 17 Wielkopolskiej...

Gala 17 Wielkopolskiej...

Podczas gali podsumowującej działalność 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej za rok 2014, uczestniczyli między innymi jej byli dowódcy: gen. bryg. Sławomir Wojciechowski oraz gen. bryg. Rajmund Andrzejczak. Uroczystość otworzył obecny dowódca gen. bryg. Andrzej Kuśnierek.

czytaj więcej »
12-02-2015
Spotkanie z chórem

Spotkanie z chórem

Tłusty czwartek był okazją do spotkania Zastępcy Burmistrza Sulęcina Iwony Walczak i Starosty Sulęcińskiego Patryka Lewickiego z członkami sulęcińskiego chóru „Biały Orzeł". Chór od siedemnastu lat reprezentuje miasto, gminę i powiat na wielu imprezach, nie tylko podczas imprez wewnętrznych, świąt, obchodów i rocznic, ale również w całym regionie i poza granicami województwa i kraju.

czytaj więcej »
12-02-2015
Tłusty czwartek

Tłusty czwartek

W Sulęcinie, konkurs zjadania początków na czas, ma wieloletnią tradycję i odbywa się na rynku przy fontannie w przed dzień tłustego czwartku. Uczestnicy mają za zadanie skonsumowanie trzech pączków, w jak najkrótszym czasie. W konkurencji uczestniczą kobiety i mężczyźni powyżej osiemnastego roku życia oraz dzieci.

czytaj więcej »
12-02-2015
Spotkanie z wójtami i burmistrzami

Spotkanie z wójtami i burmistrzami

Starosta Sulęciński Patryk Lewicki, spotkał się z wójtami i burmistrzami powiatu sulęcińskiego. Tematem spotkania, było omówienie zasad współpracy, opracowanie możliwości wdrożeń inwestycyjnych i omówienie planów na przyszłość.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

Konkurs na stanowisko Dyrektora DPS w Tursku

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Tursku.

Szczegóły ogłoszenia:

http://bip.powiatsulecinski.pl/wakaty/2/95/Dyrektor_Domu_Pomocy_Spolecznej_w_Tursku/

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta