Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Najnowsze aktualności

Aktualności

18-07-2014
Święto 7.batalionu SKW - część II

Święto 7.batalionu SKW - część II

Druga części Święta 7.batalionu Strzelców Konnych Wielkopolskich w Wędrzynie odbyła się w takt muzyki i koncertów z udziałem naszych rodzimych artystów, jak również zaproszonych wykonawców z kraju. Wystąpił między innymi zespół wokalny „Siedemnastka" z klubu wojskowego 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Wędrzynie oraz Łukasz Łuczkowski z zespołem „5 Rano" z Sulęcina.

czytaj więcej »
13-07-2014
Festyn sołecki w Zarzyniu

Festyn sołecki w Zarzyniu

W sobotę mieszkańcy Zarzynia bawili się na festynie zorganizowanym przez Radę Sołecką i sołtysa Zarzynia Mariusza Brodzikowskiego. Odbyło się wiele ciekawych nie pozbawionych humoru konkurencji dla dzieci i dorosłych przygotowanych przez instruktorów Sulęcińskiego Ośrodka Kultury w Sulęcinie.

czytaj więcej »
13-07-2014
Odpust i festyn parafialny

Odpust i festyn parafialny

W niedzielne południe odpust poprzedziła masz święta na placu przy kościele św. Henryka. Następnie księża i parafianie przeszli do parku ogródka jordanowskiego, gdzie odbył się festyn parafialny.

czytaj więcej »
12-07-2014
V Piknik rodzinny w Jarnatowie

V Piknik rodzinny w Jarnatowie

Piknik stał się już tradycją rodzinnej zabawy w sołectwie Jarnatów w gminie Lubniewice. W dniu dzisiejszym na placu przy Wiejskim Domu Kultury odbył się kolejny V jubileuszowy piknik rodzinny. Organizatorami imprezy było Stowarzyszenie Kobiet, Rada Sołecka oraz jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej.

czytaj więcej »
09-07-2014
Szeryf Praw Dziecka

Szeryf Praw Dziecka

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie zakończył realizację  projektu edukacyjnego ,,SZKOŁA Z PRAWAMI DZIECKA" Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF. Już trzeci rok z rzędu przyłączył się do kolejnej edycji. Koordynatorem dwóch pierwszych edycji była Wioletta Kaźmierczak, trzeciej - Krystyna Tylczyńska.

czytaj więcej »
08-07-2014
Spotkanie Z L O P

Spotkanie Z L O P

Uprzejmie informujemy, że w dniu 22 lipca 2014 r. o godz. 15:00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Sulęcinie, ul. Lipowa 18a pok. 206 odbędzie się spotkanie Związku Lubuskich Organizacji Pozarządowych z przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu sulęcińskiego.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta