Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

16-09-2014
Nowe zasady zbiórek publicznych

Nowe zasady zbiórek publicznych

W dniu 18 lipca 2014 roku weszły w życie nowe przepisy prawne w sprawie zgłaszania, przeprowadzania i rozliczania zbiórek publicznych. Zbiórką publiczną według ustawy z dnia 14 marca 2014 roku o zasadach prowadzenia zbiórek publicznych jest zbieranie ofiar w gotówce lub w naturze w miejscu publicznym na zgodny z  prawem, określony cel pozostający w sferze zadań publicznych.

czytaj więcej »
14-09-2014
Jubileuszowa XX Krzeszycka Jesień

Jubileuszowa XX Krzeszycka Jesień

W dniu dzisiejszym na stadionie gminnym odbyła się Jubileuszowa XX Krzeszycka Jesień 2014 połączona z dożynkami gminnymi. Uroczystości poprzedziła msza święta w intencji rolników i tegorocznych plonów. Podczas dożynek zaprezentowały się wszystkie sołectwa z gminy, które przedstawiły swoje stoiska.

czytaj więcej »
12-09-2014
Grzybobranie na uroczysku

Grzybobranie na uroczysku

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie oraz Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart byli organizatorami grzybobrania i konkursu na największego znalezionego grzyba. Impreza odbyła się w dniu dzisiejszym na Uroczysku Lubniewsko w pobliżu Żubrowa.

czytaj więcej »
07-09-2014
Koło PZW Nr 1 w Sulęcinie zdobyło puchar

Koło PZW Nr 1 w Sulęcinie zdobyło puchar

W dniu dzisiejszym na kanale szerokim w Przyborowie w gminie Słońsk, odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Starosty Sulęcińskiego w ramach trwających w roku bieżącym obchodów 15-lecia Powiatu Sulęcińskiego. W zawodach wzięli udział wędkarze z Powiatu Sulęcińskiego zrzeszeni w Polskim Związku Wędkarskim.

czytaj więcej »
07-09-2014
Dożynki Gminne Słońsk 2014

Dożynki Gminne Słońsk 2014

W dniu dzisiejszym w Słońsku na placu przy ul. Piastowskiej odbyły się Dożynki Gminne, które poprzedziła msza święta w intencji rolników koncelebrowana przez zaproszonych księży i Księdza Proboszcza Parafii Słońsk Józefa Drozda. Po mszy nastąpił ceremoniał dożynkowy oraz blok imprez dedykowany mieszkańcom gminy.

czytaj więcej »
07-09-2014
I Regaty o Puchar Starosty Sulęcińskiego

I Regaty o Puchar Starosty Sulęcińskiego

W sobotę na Jeziorze Lubiąż w Lubniewicach rozegrane zostały regaty w klasie omega o Puchar Starosty Sulęcińskiego z okazji 15-lecia Powiatu Sulęcińskiego. Do konkurencji przystąpiło dziesięć zespołów z Międzyrzecza, Myśliborza, Barlinka i Lubniewic. Przystanią regat był miejscowy Ośrodek Wypoczynkowy „Stilon".

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta