Powiatowy Dzień Seniora

09-10-2014

Powiatowy Dzień Seniora

Z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie oraz Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart byli organizatorami Powiatowego Dnia Seniora. Na uroczystość zostało zaproszonych stu dwudziestu seniorów z terenu powiatu sulęcińskiego. Obchody odbyły się w restauracji Hotelu Hetman w Sulęcinie.

- Każdego roku jesienią obchodzimy Dzień Seniora w uznaniu Waszego wieku. Jesteście osobami, które zasługują na największy szacunek w naszym społeczeństwie. Są wśród Was  babcie i dziadkowie, którzy wychowali swoje dzieci, a dzisiaj wychowują swoje wnuki. Czasami, to nie kto inny jak wnuczka, czy wnuczek bardziej przywiązuje się do swojej babci czy dziadka, jak do swoich rodziców. Wasze ciepło i dobrość pozwala im poczuć się bezpiecznie w Waszej obecności. Składam wszystkim obecnym na dzisiejszym święcie moje serdeczne życzenia i podziękowania za wieloletni trud jaki włożyliście i wkładacie w wychowaniu kolejnych pokoleń. Dziękuję Wam za lata Waszej ciężkiej pracy na rzecz Waszych rodzin i dzieci - powiedział między innymi podczas swojego wystąpienia Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart. W dowód wdzięczności wszystkie Panie otrzymały od starosty i Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Patryka Lewickiego oraz pracowników PCPR-u symboliczne pąsowe róże. W części artystycznej wystąpiła ze swoim recitalem wokalistka Jadwiga Puchała z Gorzowa Wielkopolskiego, która pochodzi z Rudnicy w gminie Krzeszyce.

W galerii fotorelacja z obchodów Powiatowego Dnia Seniora /bez komentarzy/