yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Cykl spotkań informacyjnych dla przedsiębiorstw

25-06-2014

Cykl spotkań informacyjnych dla przedsiębiorstw

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w  województwie lubuskim zaprasza przedsiębiorców oraz osoby pragnące rozpocząć działalność gospodarczą do udziału w  cyklu spotkań informacyjnych pn. „Pozadotacyjne instrumenty wsparcia lubuskich przedsiębiorstw".

Podczas spotkań zostaną zaprezentowane możliwości pozadotacyjnego wsparcia zarówno istniejących, jak i  przyszłych przedsiębiorstw. Instytucje wspierające przedsiębiorców przedstawią zakres swoich usług (zasady, rodzaje oraz tryb przyznawanego wsparcia). Spotkania planowane są w  następujących miejscowościach:

• Słubice (09.07.2014 r.)
  • Gorzów Wlkp. (11.07.2014 r.)
  • Nowa Sól (25.07.2014 r.)
  • Wschowa (30.07.2014 r.)
  • Międzyrzecz (19.08.2014 r.)
  • Świebodzin (22.08.2014 r.)
  • Strzelce Krajeńskie (25.08.2014 r.)
  • Żary (28.08.2014 r.)
  • Żagań (29.08.2014 r.)
  • Zielona Góra (02.09.2014 r.)

Udział w  spotkaniach można zgłaszać pod numerem telefonu:    68  4565  454 lub mailowo: infoue@lubuskie.pl . W  mailu należy podać: imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, a  także datę oraz miejscowość spotkania. Przy rekrutacji liczy się kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona!

Każdy uczestnik otrzyma materiały informacyjne. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkania informacyjne współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w  ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.