Uczniowie z Beeskow w Sulęcinie

20-03-2014

Uczniowie z Beeskow w Sulęcinie

W ramach współpracy z I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie szkołę odwiedziła grupa uczniów z Oberschule z zaprzyjaźnionego miasta Beeskow w Niemczech. Uczniowie zwiedzili liceum, kościół pod wezwaniem św. Mikołaja, Centrum Współpracy Polsko - Niemieckiej Dom Joannitów oraz miasto.

W miłej i koleżeńskiej atmosferze uczniowie nawiązali ze sobą wspólny kontakt językowy i prowadzili rozmowy w języku niemieckim. Opiekunem i przewodnikiem grupy była Regina Kucharka wykładowca języka niemieckiego oraz   uczniowie, którzy w ramach zajęć lekcyjnych uczą się języka niemieckiego. W niedługim czasie przewidziana jest rewizyta.

Poniżej fotorelacja z wizyty /bez komentarzy/

Opieka wytchnieniowa-edycja2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie, w związku z zamiarem przystąpienia do Programu pn. „Opieka wytchnieniowa"- edycja 2019, ogłoszonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, poszukuje psychologa/terapeutę, pielęgniarza/rehabilitanta i dietetyka.