Zapobiegali pożarom w turnieju

20-03-2014

Zapobiegali pożarom w turnieju

W dniu dzisiejszy I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie gościło uczestników Eliminacji Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom". W turnieju wzięło udział 34 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych znajdujących się w powiecie. Opiekunów, nauczycieli i uczniów przywitał Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart.

Turniej przebiegał w dwóch turach. Pisemnej i ustnej.   W komisji zasiedli: przewodniczący Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie kpt. Waldemar Konieczny oraz członkowie mł. asp. Monika Żuk i mł. bryg. Rafał Mazur. W klasyfikacji ogólnej w kategorii szkół podstawowych I miejsce zajął Michał Krzemiński z Sulęcina, II miejsce Maciej Jagiełło z Lubniewic oraz III miejsce Olga Szałachowska z Krzeszyc. W kategorii gimnazja I miejsce zajął Andrzej Miotz z Krzeszyc, II miejsce zajął Jan Jurgiewicz z Torzymia i III miejsce zajęła Urszula Zdrojewska z Trzemeszna. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zajęła Klaudia Wołowska, II miejsce zajął Michał Plata oraz III miejsce zajęła Iwona Sak. Wszyscy z Sulęcina. Na eliminacjach wojewódzkich powiat sulęciński reprezentować będą: Michał Krzemiński,, Maciej Jagiełło, Andrzej Miotz, Jan Jurgiewicz, Klaudia Wołowska oraz Michał Plata. Dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe wręczył Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart oraz Zastępca Komendanta Powiatowego PSP kpt. Waldemar Konieczny. Nadzór merytoryczny nad turniejem z ramienia Starostwa Powiatowego sprawowała Marzena Kupisz.

W galerii fotorelacja z turnieju /bez komentarzy/