Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Baśniowy bal karnawałowy 2014

01-03-2014

Baśniowy bal karnawałowy 2014

Karnawał to czas hucznych zabaw i wspaniałej zabawy, której nie mogło oczywiście zabraknąć w naszym Ośrodku. Tuż przed Tłustym Czwartkiem rozpoczynającym czas Wielkiego Postu, 26 lutego, odbył się szkolny bal karnawałowy.

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy SOSW w Sulęcinie w pięknych przebraniach i radosnych nastrojach rozpoczęli karnawałową zabawę, której przewodziły nauczycielki: pirat - Małgorzata Gąsiorek i strażak - Urszula Kołodziej. Uczniowie, reprezentując jedną z czterech grup: Kubusia Puchatka, Shreka, Sita lub Króla Juliana, zmierzyli się w kilku zadaniach, m.in. w konkurencjach „Szalone balony", „Ciasto na wędce", „Wykonanie najciekawszego nakrycia głowy" czy „Baśniowy quiz". Zdobywając punkty dla swoich drużyn w zaciętej walce ostatecznie doprowadzili do remisu wszystkich czterech grup, który zakończył się słodkim poczęstunkiem. Tradycyjnie już wybrano Króla i Królową balu. Obrady powołanego w tym celu specjalnego jury w składzie: Marta Szachniewicz- Przewodnicząca Rady Rodziców oraz Iwona Jarzyna- higienistka szkolna, trwały bardzo długo. Wybór był niezmiernie trudny, gdyż uczniowie świetnie przygotowali się do zabawy przygotowując przeróżne, kolorowe stroje i makijaże. Konieczne było przeprowadzenie sondy wśród pracowników biorących udział w balu, która okazała się bardzo pomocna w podjęciu decyzji. Ostatecznie Królową Balu została Kamila Szachniewicz, która wykazała się wielką pomysłowością przygotowując strój butelki wody Żywiec Zdrój, a Królem Balu - Łukasz Krzykliwy, który przebrał się za clowna. Biorąc pod uwagę przygotowane stroje i zabawę podczas imprezy postanowiono wyróżnić jeszcze troje uczestników balu: Dorotkę Wołyniec, Piotrusia Wiśniewskiego i Damiana Seremaka. Chcąc podziękować uczniom za wkład pracy i kreatywność podczas przygotowań do balu każdy przebrany uczestnik zabawy otrzymał słodką niespodziankę. Przy głośnej i radosnej muzyce bawiliśmy się wspólnie do ostatków sił!

Urszula Kołodziej

W galerii zdjęcia z balu /bez komentarzy/

Galeria

OGŁOSZENIA

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka