Powiat Sulecinski

<     >

Powiatowe Święto Policji

Powiatowe Święto Policji

Minutą ciszy uczczono pamięć poległych na służbie wszystkich funkcjonariuszy policji, a w szczególności sierż. Marcina Wiącka i sierż. sztab. Przemysława Psuta z Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie.

Internetowa rezerwacja wizyt

Internetowa rezerwacja wizyt

Starosta Sulęciński Patryk Lewicki informuje, że aby załatwić sprawę   w Referacie  Komunikacji i skrócić sobie tym samym czas oczekiwania, na wizytę można umówić się przez Internet poprzez baner „Komunikacja rezerwacja wizyty" umieszczony na stronie www.powiatsulecinski.pl Kliknij na baner i zapoznaj się z załącznikami.

 

Wakacje, wakacje, wakacje...

Wakacje, wakacje, wakacje...

Wakacje są podziękowaniem za naukę i pracę włożoną w wielomiesięczne zdobywanie i doskonalenie wiedzy. Niech wakacyjny czas, będzie dla wszystkich uczniów Powiatu Sulęcińskiego okresem odpoczynku i pełnego relaksu na łonie natury. Zdobywajcie góry, morza, lasy, jeziora i przestrzenie, które pozwolą Wam na regenerację sił w nowy rok szkolny 2015/2016. Do zobaczenia po wakacjach. Starosta Sulęciński Patryk Lewicki.

 

Święto szkoły z atrakcjami

Święto szkoły z atrakcjami

Baloniada, dogoterapia, malowanie twarzy, śmieszne fotki, pokaz karate, kucyk, grillowanie, scenki kabaretowe z życia szkoły, czy towarzyski mecz piłki nożnej, to tylko nieliczne z wielu atrakcji, jakie odbyły się z okazji Święta Szkoły, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie.

Święto Powiatu Sulęcińskiego w obiektywie

Święto Powiatu Sulęcińskiego w obiektywie

W godzinach porannych, Święto Powiatu Sulęcińskiego zainaugurowały Powiatowe Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Sulęcińskiego, które odbyły się w Świerkocinie na Wartą. O godzinie 12.00 uroczystą konferencję na temat roli organizacji pozarządowych w rozwoju i promocji turystyki otworzyli: Przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Dąbroś oraz Starosta Sulęciński Patryk Lewicki. KLIKNIJ NA BANER.

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

OGŁOSZENIA

Wakacje z Bogiem w Myśliborzu

Ogłoszenie o złożeniu oferty na realizację zadania w trybie pozakonkursowym.

Sprzedaż nieruchomości

Starosta Sulęciński oraz Zarząd Powiatu w Sulęcinie zapraszają do wzięcia udziału w  przetargach na zbycie nieruchomości, które odbędą się w dniu 12 sierpnia 2015r.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nowe dyżury aptek w powiecie

Przeczytaj załącznik nowych dyżurów aptek w Powiecie Sulęcińskim.

Pierwsza pomoc w przypadku ataku epilepsji (padaczki)

Epilepsja jest chorobą neurologiczną,

PRZEWODNIK INTERESANTA

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

FORMULARZE DO POBRANIA

Dla tych z Państwa, którzy wolą tradycyjne metody kontakty z urzędem poniżej znajdują się formularze do pobrania.