Powiat Sulecinski

<     >

24 lipca Powiatowe Święto Policji

24 lipca Powiatowe Święto Policji

Święto Policji przypada w rocznicę powołania w dniu 24 lipca 1919 roku polskiej Policji Państwowej istniejącej do 15 sierpnia 1944 roku. 7 października   1944 roku w jej miejsce została powołana Milicja Obywatelska istniejąca do 7 października 1989 roku. Następnie na podstawie nowelizacji ustawy o policji ustanowionej przez Sejm RP, 21 lipca 1995 roku przywrócono Święto Policji, które obchodzone jest 24 lipca. Kliknij na baner.

 

W galerii zdjęcia z obchodów Powiatowego Święta Policji w 2013 roku /bez komentarzy/

Święto powiatu na zdjęciach - kliknij na baner

Święto powiatu na zdjęciach - kliknij na baner

Od zakończenia Święta Powiatu „15 lat w dobrym klimacie" minął zaledwie tydzień. Na 147 zdjęciach przekazujmy najciekawsze wydarzenia, jakie miały miejsce podczas tych dwóch dni. Szukacie na nich siebie, swoje dzieci i znajomych, jak również artystów i wykonawców, którzy nam towarzyszyli i umilali czas.  

WAKACJE, WAKACJE, WAKACJE!!!

WAKACJE, WAKACJE, WAKACJE!!!

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim uczniom powiatu sulęcińskiego życzę wesołych, spokojnych i pełnych wypoczynku wakacji. Niech czas wakacyjnej laby będzie dla Was radosnym wytchnieniem po trudach nauki. Do zobaczenia we wrześniu. Dariusz Ejchart Starosta Sulęciński. KLIKNIJ NA BANER I ZOBACZ ZDJĘCIA.

Główna nagroda Święta Powiatu wylosowana!

Główna nagroda Święta Powiatu wylosowana!

Skoda citigo, nagroda w loterii jubileuszowej z okazji rocznicy powstania Powiatu Sulęcińskiego ma już właściciela. Szczęście dopisało Sulęciniance. Gratulujemy.

Szanowny Internauto

Szanowny Internauto

Znajdujesz się na oficjalnej stronie Powiatu Sulęcińskiego. Tutaj uzyskasz najświeższe informacje oraz wiadomości z życia powiatu i pracy starostwa. W informacjach oprócz treści umieszczamy obszerną fotorelację z wydarzeń, spotkań, świąt, imprez, konferencji, uroczystości państwowych i powiatowych. Odwiedzając naszą stronę, zapoznasz się z wydarzeniami, jakie miały lub będą miały miejsce na terenie powiatu. 

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

OGŁOSZENIA

Lider Animator zgłoszenia

KOCHASZ SPORT? INSPIRUJESZ INNYCH DO AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ? DOŁĄCZ DZIŚ DO NASZEJ EKIPY I ZDOBĄDŹ FINANSOWANIE SWOJEGO POMYSŁU. NA TWÓJ PROJEKT CZEKAMY TYLKO DO 31 LIPCA!

Oferty dla rękodzielników

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych -lokalna Grupa Działania poszukuje chętnych do przeprowadzenia warsztatów
SPRAWY SPOŁECZNE

DYŻURY APTEK - 2014 r.

W dniu 28 listopada 2013 r. Rada Powiatu w Sulęcinie podjęła uchwałę Nr XXXVII/224/13/ w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu sulęcińskiego w 2014 r.

Pierwsza pomoc w przypadku ataku epilepsji (padaczki)

Epilepsja jest chorobą neurologiczną,

PRZEWODNIK INTERESANTA

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

FORMULARZE DO POBRANIA

Dla tych z Państwa, którzy wolą tradycyjne metody kontakty z urzędem poniżej znajdują się formularze do pobrania.