71 rocznica zagłady

Historia, którą dzisiaj wspominamy, sięga bolesnych kart naszej przeszłości. Musimy pamiętać, że w XX wieku narody doświadczyły koszmaru. Niechaj ten koszmar będzie przestrogą po kolejne pokolenia i przestrogą przed nienawiścią, rasizmem i ksenofobią. Kliknij na baner.

24 Finał WOŚP 2016

Siedemdziesięciu wolontariuszy, dwudziestu trzech sponsorów, strażacy, harcerze Komendy Hufca ZHP, około stu wykonawców, Akademia Karate, gościnny koncert zespołu Katedra z Wrocławia, ponad pięciuset widzów w sali widowiskowej, emocje i licytacje, towarzyszyły 24 Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sulęcinie. Kliknij na baner.

Otwarcie drogi w Wędrzynie

Z udziałem Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka, Radnej Rady Miejskiej Anny Wyczachowskiej, Starosty Sulęcińskiego Patryka Lewickiego, Burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta, Przewodniczącego Rady Wędrzyna Grzegorza Lewickiego oraz  mieszkańców, oddano do użytku wyremontowaną drogę w Wędrzynie.

Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

Termin posiedzenia komisji

Czytaj załącznik.

Konkurs na dyrektora DPS w Tursku

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na wolne kierownicze stanowisko dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Tursku k/Sulęcina.

Konkurs na zastępcę dyrektora SPZOZ

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs

Dyżury aptek w 2016 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2016 roku.

Powiat do roku 2020 - projekt

Zapraszamy do zapoznania się z projektem Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do roku 2020

Nowe dyżury aptek w powiecie

Przeczytaj załącznik nowych dyżurów aptek w Powiecie Sulęcińskim.

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.