V ŚWIĘTO POWIATU SULĘCIŃSKIEGO

Starosta Sulęciński Patryk Lewicki oraz Przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Dąbroś, zapraszają w dniu 6 czerwca na Święto Powiatu Sulęcińskiego. Kliknij na baner i zapoznaj się z programem.

6 czerwca w Sulęcinie              FUN FACTORY

6 czerwca w Sulęcinie FUN FACTORY

6 czerwca o godzinie 21.30, europejska gwiazda muzyki dance, niemiecki zespół FUN FACTORY, będzie gościem na plenerowej estradzie Święta Powiatu Sulęcińskiego. Zapraszamy!

VIII Olimpijski Bieg Kołczyński

Pomysłodawcą biegu jest nauczyciel miejscowej szkoły Ireneusz Góra, który osiem lat temu zainaugurował I Olimpijski Bieg Kołczyński. Organizatorem imprezy jest Urząd Gminy w Krzeszycach, Zespół Edukacyjny w Kołczynie oraz Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Postomia" Sulęcin - Kołczyn.

Powiatowy Dnień Strażaka

Powiatowe obchody Dnia Strażaka w Sulęcinie poprzedziła msza święta w intencji strażaków, celebrowana przez Księdza Proboszcza Piotra Mazurka. Dalsza część odbyła się na placu apelowym Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Podczas uroczystości awansowano na stopień ogniomistrza Łukasza Demko i Krzysztofa Sochackiego. Na stopień starszego sekcyjnego Pawła Brzezińskiego, Tadeusza Fudalina, Arkadiusza Michno i Grzegorza Sochackiego.

I Zjazd byłych i obecnych mieszkańców Wędrzyna

„Wędrzyn od zawsze z wojskiem", to hasło które towarzyszy miejscowości od 1955 roku, kiedy stacjonował w Wędrzynie Samodzielny Pułk Czołgów i Artylerii Pancernej. W 1962 został przeformowany na 18 Pułk Czołgów, w 1990 na Pułk Zmechanizowany, a w latach 1996-2006 mieściła się 15 Wielkopolska Brygada Kawalerii Pancernej. W chwili obecnej w Wędrzynie znajduje się garnizon 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej.

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

Mobilny Punkt Informacyjny

W maju rozpocznie się cykl spotkań informacyjnych dotyczących uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 (RPO-Lubuskie 2020).

Konferecja programu Erasmus+

Centrum Kultury Katolickiej "Wiatrak" zaprasza uczniów i podopiecznych na bezpłatną konferencję dotyczącą pozyskiwania środków z Programu Erasmus+

Zgłoś sportowca do nagrody

Zapoznaj się z załącznikami.

Pierwsza pomoc w przypadku ataku epilepsji (padaczki)

Epilepsja jest chorobą neurologiczną,

FORMULARZE DO POBRANIA

Dla tych z Państwa, którzy wolą tradycyjne metody kontakty z urzędem poniżej znajdują się formularze do pobrania.