Wielkanoc 2014

Wszelkiego dobra na czas Wielkiej Nocy Mieszkańcom Powiatu Sulęcińskiego życzy Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart

Powiat Sulęciński ma swoją maskotkę

Na konkurs „Maskotka Powiatu Sulęcińskiego" trzydziestu siedmiu autorów dostarczyło 47 prac. Wszystkie projekty maskotki odbiegały od siebie i stanowiły pomysły samych autorów, chociaż w niektórych można było dostrzec znane postacie z kreskówek. W tym konkursie nie było przegranych ponieważ wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. KLIKNIJ NA BANER.

Zaprezentują powiat kliknij na baner

19 marca w ramach Pro Arte w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie odbył się Lubuski Konkurs Recytatorski w ramach PRO ARTE. W konkursie wzięło udział 53 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu sulęcińskiego oraz recytatorzy z Sulęcińskiego Ośrodka Kultury w Sulęcinie.

Uczniowie z Beeskow w Sulęcinie kliknij na baner

W ramach współpracy z I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie szkołę odwiedziła grupa uczniów z Oberschule z zaprzyjaźnionego miasta Beeskow w Niemczech. Uczniowie zwiedzili liceum, kościół pod wezwaniem św. Mikołaja, Centrum Współpracy Polsko - Niemieckiej Dom Joannitów oraz miasto.

Abakus wyłonił najlepszych - kliknij na baner

Do konkursu „O Złoty Abakus Starosty", który się odbył 14 marca w I Liceum Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie przystąpiło 36 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Torzymiu, Słońsku, Lubniewicach, Kołczynie, Boczowie, Trzemesznie Lubuskim i Sulęcinie.

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

Oferty dla rękodzielników

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych -lokalna Grupa Działania poszukuje chętnych do przeprowadzenia warsztatów

DYŻURY APTEK - 2014 r.

W dniu 28 listopada 2013 r. Rada Powiatu w Sulęcinie podjęła uchwałę Nr XXXVII/224/13/ w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu sulęcińskiego w 2014 r.

Pierwsza pomoc w przypadku ataku epilepsji (padaczki)

Epilepsja jest chorobą neurologiczną,

FORMULARZE DO POBRANIA

Dla tych z Państwa, którzy wolą tradycyjne metody kontakty z urzędem poniżej znajdują się formularze do pobrania.