24 lipca Powiatowe Święto Policji

Święto Policji przypada w rocznicę powołania w dniu 24 lipca 1919 roku polskiej Policji Państwowej istniejącej do 15 sierpnia 1944 roku. 7 października   1944 roku w jej miejsce została powołana Milicja Obywatelska istniejąca do 7 października 1989 roku. Następnie na podstawie nowelizacji ustawy o policji ustanowionej przez Sejm RP, 21 lipca 1995 roku przywrócono Święto Policji, które obchodzone jest 24 lipca. Kliknij na baner.

W galerii zdjęcia z obchodów Powiatowego Święta Policji w 2013 roku /bez komentarzy/

Święto powiatu na zdjęciach - kliknij na baner

Od zakończenia Święta Powiatu „15 lat w dobrym klimacie" minął zaledwie tydzień. Na 147 zdjęciach przekazujmy najciekawsze wydarzenia, jakie miały miejsce podczas tych dwóch dni. Szukacie na nich siebie, swoje dzieci i znajomych, jak również artystów i wykonawców, którzy nam towarzyszyli i umilali czas.

WAKACJE, WAKACJE, WAKACJE!!!

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim uczniom powiatu sulęcińskiego życzę wesołych, spokojnych i pełnych wypoczynku wakacji. Niech czas wakacyjnej laby będzie dla Was radosnym wytchnieniem po trudach nauki. Do zobaczenia we wrześniu. Dariusz Ejchart Starosta Sulęciński. KLIKNIJ NA BANER I ZOBACZ ZDJĘCIA.

Główna nagroda Święta Powiatu wylosowana!

Skoda citigo, nagroda w loterii jubileuszowej z okazji rocznicy powstania Powiatu Sulęcińskiego ma już właściciela. Szczęście dopisało Sulęciniance. Gratulujemy.

Szanowny Internauto

Znajdujesz się na oficjalnej stronie Powiatu Sulęcińskiego. Tutaj uzyskasz najświeższe informacje oraz wiadomości z życia powiatu i pracy starostwa. W informacjach oprócz treści umieszczamy obszerną fotorelację z wydarzeń, spotkań, świąt, imprez, konferencji, uroczystości państwowych i powiatowych. Odwiedzając naszą stronę, zapoznasz się z wydarzeniami, jakie miały lub będą miały miejsce na terenie powiatu.

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

Lider Animator zgłoszenia

KOCHASZ SPORT? INSPIRUJESZ INNYCH DO AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ? DOŁĄCZ DZIŚ DO NASZEJ EKIPY I ZDOBĄDŹ FINANSOWANIE SWOJEGO POMYSŁU. NA TWÓJ PROJEKT CZEKAMY TYLKO DO 31 LIPCA!

Oferty dla rękodzielników

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych -lokalna Grupa Działania poszukuje chętnych do przeprowadzenia warsztatów

DYŻURY APTEK - 2014 r.

W dniu 28 listopada 2013 r. Rada Powiatu w Sulęcinie podjęła uchwałę Nr XXXVII/224/13/ w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu sulęcińskiego w 2014 r.

Pierwsza pomoc w przypadku ataku epilepsji (padaczki)

Epilepsja jest chorobą neurologiczną,

FORMULARZE DO POBRANIA

Dla tych z Państwa, którzy wolą tradycyjne metody kontakty z urzędem poniżej znajdują się formularze do pobrania.