Powiat Sulecinski

<     >

Powiatowy Dzień Seniora

Powiatowy Dzień Seniora

- Każdy z nas młodych, kiedyś będzie seniorem dla kolejnego pokolenia. Dzięki seniorom stajemy się mądrzejsi o ich przekaz życiowy i mądrość - powiedział między innymi Starosta Sulęciński Patryk Lewicki, podczas Powiatowego Dnia Seniora, który odbył się w sali widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury. Kliknij na baner.

Nie wyrzekli się polskości - lekcja patriotyzmu

Nie wyrzekli się polskości - lekcja patriotyzmu

- Jest coś, co nas Polaków łączy. Hymn, flaga państwowa i godło. Symbole narodowe. Naszą niepodległą Polskę zawdzięczamy również polskim bohaterom, którzy w latach 1940 i 1941 zostali deportowani na Sybir. Oni nigdy nie wyrzekli się polskości oraz tradycji przekazywanej przez pokolenia   - powiedział przy obelisku ku czci sybiraków Starosta Sulęciński Patryk Lewicki.

W nowy rok szkolny, z nowym dyrektorem

W nowy rok szkolny, z nowym dyrektorem

„Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, wkraczamy na kolejną ścieżkę życia, która ma nas zaprowadzić w głąb siebie, ku ludziom, do celu". Tymi słowami rozpoczęto nowy rok szkolny w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie. Kliknij na baner.

Dożynkowe biesiadowanie

Dożynkowe biesiadowanie

Nowatorskim przedsięwzięciem tegorocznych dożynek była biesiada i śpiewanie przy akompaniamencie akordeonisty, z udziałem wszystkich uczestników dożynek. Biesiadnicy otrzymali wcześniej przygotowane śpiewniki z tekstami piosenek. Kliknij na baner.

Powiatowe Święto Policji

Powiatowe Święto Policji

Minutą ciszy uczczono pamięć poległych na służbie wszystkich funkcjonariuszy policji, a w szczególności sierż. Marcina Wiącka i sierż. sztab. Przemysława Psuta z Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie.

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

OGŁOSZENIA

Konsultacje społeczne

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego informuje

Skorzystaj ze stażu...

szkolenia lub weź dotację na działalność gospodarczą.

Staże i dotacje...

na działalność gospodarczą.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nowe dyżury aptek w powiecie

Przeczytaj załącznik nowych dyżurów aptek w Powiecie Sulęcińskim.

Pierwsza pomoc w przypadku ataku epilepsji (padaczki)

Epilepsja jest chorobą neurologiczną,

PRZEWODNIK INTERESANTA

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta