Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

Konferencja

Zapraszamy do udziału w konferencji pt. "Chrześcijańskie Dziedzictwo Ziemi Lubuskiej", która odbędzie się 2 czerwca 2016 r. w Paradyżu.

Czytaj załącznik

Święto Szkoły!

Zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach Święta Szkoły Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie, które w tym roku odbędzie się pod hasłem "Integracja na wesoło - w zgodzie ze sobą i najbliższym otoczeniem". Na uczestników czeka wiele atrakcji. Serdecznie zapraszamy!!!

Czytaj załącznik.

Zaproszenie na spotkanie inforamcyjne

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego Centrum Obsługi Inwestorów i  Eksporterów zapraszają lubuskich przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne w  zakresie Rozwoju eksportu i inwestycji za granicą dla przedsiębiorstw z  województwa Lubuskiego.

Czytaj załącznik

Ogłoszenie Starosty Sulęcińskiego

Starosta Sulęciński ogłasza nabór kandydatów w celu uzupełnienia składu członków Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj załącznik.

Dyżury aptek w 2016 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2016 roku.

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.