Nowy rok szkolny A.D. 2014/2015

Z okazji nowego roku szkolnego 2014/2015 wszystkim uczniom życzę bardzo dobrych wyników w nauce oraz szacunku wobec swoich rówieśników i nauczycieli. Pedagogom życzę wytrwałości w codziennych obowiązkach wobec młodego pokolenia. Dariusz Ejchart Starosta Sulęciński.

Zawody Wędkarskie w Przyborowie

W dniu 7 września /niedziela/ odbędą się w Przyborowie w Gminie Słońsk Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Sulęcińskiego. Rozpoczęcie zawodów nastąpi o godz. 7.00 zakończenie o 15.00. Impreza zostanie rozegrana na kanale szerokim.

Dożynki Gminne Słońsk 2014

Organizatorzy zapraszają na coroczne Święto Plonów Słońsk 2014. Kliknij na baner i zapoznaj się z programem dożynek.

Nowa siedziba Starostwa Powiatowego

Starostwo Powiatowe w Sulęcinie zajmuje dwa budynki przy ul. Lipowej 16 i 18A, w których zlokalizowano wydziały, referaty i biura. Kliknij na baner i zapoznaj się z lokalizacją. W galerii zdjęcia z komentarzem.

Powiatowe obchody Święta Policji

24 lipca odbyły się Powiatowe obchody Święta Policji. Podczas uroczystości wielu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie otrzymało medale, awanse i wyróżnienia. Więcej o święcie czytaj w informacjach poniżej.

W galerii zdjęcia z obchodów Powiatowego Święta Policji  /bez komentarzy/

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

Referat Komunikacji wyśle do ciebie SMS

MASZ DO ODEBRANIA DOWÓD REJESTRACYJNY LUB PRAWO JAZDY?

DYŻURY APTEK - 2014 r.

W dniu 28 listopada 2013 r. Rada Powiatu w Sulęcinie podjęła uchwałę Nr XXXVII/224/13/ w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu sulęcińskiego w 2014 r.

Pierwsza pomoc w przypadku ataku epilepsji (padaczki)

Epilepsja jest chorobą neurologiczną,

FORMULARZE DO POBRANIA

Dla tych z Państwa, którzy wolą tradycyjne metody kontakty z urzędem poniżej znajdują się formularze do pobrania.