28-30.08.2014 Sulęcin Reggae Festiwal

Kliknij na baner i zapoznaj się z programem festiwalu.

Nowa siedziba Starostwa Powiatowego

Starostwo Powiatowe w Sulęcinie zajmuje dwa budynki przy ul. Lipowej 16 i 18A, w których zlokalizowano wydziały, referaty i biura. Kliknij na baner i zapoznaj się z lokalizacją. W galerii zdjęcia z komentarzem.

Powiatowe obchody Święta Policji

24 lipca odbyły się Powiatowe obchody Święta Policji. Podczas uroczystości wielu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie otrzymało medale, awanse i wyróżnienia. Więcej o święcie czytaj w informacjach poniżej.

W galerii zdjęcia z obchodów Powiatowego Święta Policji  /bez komentarzy/

Święto powiatu na zdjęciach - kliknij na baner

Od zakończenia Święta Powiatu „15 lat w dobrym klimacie" minął zaledwie tydzień. Na 147 zdjęciach przekazujmy najciekawsze wydarzenia, jakie miały miejsce podczas tych dwóch dni. Szukacie na nich siebie, swoje dzieci i znajomych, jak również artystów i wykonawców, którzy nam towarzyszyli i umilali czas.

WAKACJE, WAKACJE, WAKACJE!!!

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim uczniom powiatu sulęcińskiego życzę wesołych, spokojnych i pełnych wypoczynku wakacji. Niech czas wakacyjnej laby będzie dla Was radosnym wytchnieniem po trudach nauki. Do zobaczenia we wrześniu. Dariusz Ejchart Starosta Sulęciński. KLIKNIJ NA BANER I ZOBACZ ZDJĘCIA.

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

W SIERPNIU ZMIANA DYŻURÓW RZECZNIKA

Informujemy, że w związku z przerwą urlopową poniedziałkowe dyżury rzecznika konsumentów 4, 11 oraz 18 sierpnia zostały odwołane.

Lider Animator zgłoszenia

KOCHASZ SPORT? INSPIRUJESZ INNYCH DO AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ? DOŁĄCZ DZIŚ DO NASZEJ EKIPY I ZDOBĄDŹ FINANSOWANIE SWOJEGO POMYSŁU. NA TWÓJ PROJEKT CZEKAMY TYLKO DO 31 LIPCA!

Oferty dla rękodzielników

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych -lokalna Grupa Działania poszukuje chętnych do przeprowadzenia warsztatów

DYŻURY APTEK - 2014 r.

W dniu 28 listopada 2013 r. Rada Powiatu w Sulęcinie podjęła uchwałę Nr XXXVII/224/13/ w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu sulęcińskiego w 2014 r.

Pierwsza pomoc w przypadku ataku epilepsji (padaczki)

Epilepsja jest chorobą neurologiczną,

FORMULARZE DO POBRANIA

Dla tych z Państwa, którzy wolą tradycyjne metody kontakty z urzędem poniżej znajdują się formularze do pobrania.