Kwalifikacja wojskowa rocznika 1996

W dniach od 9 do 27 kwietnia 2015 roku, odbędzie się kwalifikacja wojskowa osób urodzonych w roku 1996 i starszych oraz kobiet, zamieszkałych na terenie Powiatu Sulęcińskiego. Kwalifikację przeprowadzi Powiatowa Komisja Lekarska. Kliknij na baner i zapoznaj się z Obwieszczeniem Wojewody Lubuskiego.

Lubuski Laur Oświaty 2015

Konkurs ma na celu uhonorowanie osób fizycznych, osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych, które wniosły największy wkład w rozwój oświaty Województwa Lubuskiego. Konkurs odbywa się corocznie od 2002 roku. Kliknij na baner

Nowa siedziba Firmy PHU Jamniuk Stahl - Mont

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jamniuk - Stahl-Mont otworzyło na terenie Słońska nowy zakład. Powierzchnia warsztatowa zakładu liczy 900m², a biurowa i socjalna niespełna 300m². Zakład będzie zatrudniał do trzydziestu pracowników do produkcji rurociągów zbiorników i konstrukcji metalowych. Kliknij na baner.

Będą strzec akweny

W ramach realizacji Programu Operacyjnego Ryby 2007-2013 pod nazwą „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich", zakupiono radiowóz oraz łódź motorową, którą otrzymała Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie. Kliknij na baner.

Warsztaty na miarę potrzeb

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się uroczyste otwarcie warsztatów ekonomii i gastronomii. W przeciągu dwóch lat przebudowano, rozbudowano i wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt dydaktyczny całą ówczesną bazę.

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

Porady prawnika

W dniu 26 lutego w Sali Narad Starostwa Powiatowego, ul. Lipowa 18 a pok. 206 dla organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Sulęcińskiego dostępny będzie prawnik.

Powiatowy Konkurs Plastyczny

Czytaj załącznik.

Szkolenie OWES

W dniu 27 lutego w Sulęcinie Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gorzowie Wlkp. Organizuje szkolenie

Pierwsza pomoc w przypadku ataku epilepsji (padaczki)

Epilepsja jest chorobą neurologiczną,

FORMULARZE DO POBRANIA

Dla tych z Państwa, którzy wolą tradycyjne metody kontakty z urzędem poniżej znajdują się formularze do pobrania.