Powiat Sulecinski

<     >

Będą strzec akweny

Będą strzec akweny

W ramach realizacji Programu Operacyjnego Ryby 2007-2013 pod nazwą „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich", zakupiono radiowóz oraz łódź motorową, którą otrzymała Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie. Kliknij na baner.

Warsztaty na miarę potrzeb

Warsztaty na miarę potrzeb

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się uroczyste otwarcie warsztatów ekonomii i gastronomii. W przeciągu dwóch lat przebudowano, rozbudowano i wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt dydaktyczny całą ówczesną bazę.

Studniówka jest  tylko jedna

Studniówka jest tylko jedna

Składamy najserdeczniejsze podziękowania za zaangażowaną postawę w nasze wychowanie i nauczanie. Dziękujemy za uświadomienie nam, że „Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić" - napisali między innymi w swoim podziękowaniu do Dyrektora Szkoły Grażyny Sobieraj, maturzyści rocznik 2015. KLIKNIJ NA BANER

Już tylko 100 dni do matury...

Już tylko 100 dni do matury...

Polonezem, na sali balowej Ośrodka Kormoran w Sulęcinie, rozpoczęła się tegoroczna studniówka uczniów ostatnich klas, I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie. W uroczystości uczestniczyli rodzice uczniów, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście. Studniówkę otworzył Dyrektor Liceum Jarosław Ugrynowicz. Zebranych przywitał również Starosta Sulęciński Patryk Lewicki oraz Przewodniczący Rady Rodziców Ireneusz Popis.

Orkiestra WOŚP w Sulęcinie i Wędrzynie - kliknij na baner

Orkiestra WOŚP w Sulęcinie i Wędrzynie - kliknij na baner

Niesienie pomocy w poniesieniu standardów leczenia dzieci w oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godna opieka medyczna seniorów, były celem 23.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji, między innymi w Sulęcinie i Wędrzynie odbyła się zbiórka pieniędzy, jak również imprezy, pokazy, koncerty oraz aukcje.

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

OGŁOSZENIA

Porady prawnika

W dniu 26 lutego w Sali Narad Starostwa Powiatowego, ul. Lipowa 18 a pok. 206 dla organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Sulęcińskiego dostępny będzie prawnik.

Powiatowy Konkurs Plastyczny

Czytaj załącznik.

Szkolenie OWES

W dniu 27 lutego w Sulęcinie Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gorzowie Wlkp. Organizuje szkolenie

SPRAWY SPOŁECZNE

Pierwsza pomoc w przypadku ataku epilepsji (padaczki)

Epilepsja jest chorobą neurologiczną,

PRZEWODNIK INTERESANTA

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

FORMULARZE DO POBRANIA

Dla tych z Państwa, którzy wolą tradycyjne metody kontakty z urzędem poniżej znajdują się formularze do pobrania.