Powiat Sulecinski

<     >

Studniówka jest  tylko jedna

Studniówka jest tylko jedna

Składamy najserdeczniejsze podziękowania za zaangażowaną postawę w nasze wychowanie i nauczanie. Dziękujemy za uświadomienie nam, że „Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić" - napisali między innymi w swoim podziękowaniu do Dyrektora Szkoły Grażyny Sobieraj, maturzyści rocznik 2015. KLIKNIJ NA BANER

Już tylko 100 dni do matury...

Już tylko 100 dni do matury...

Polonezem, na sali balowej Ośrodka Kormoran w Sulęcinie, rozpoczęła się tegoroczna studniówka uczniów ostatnich klas, I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie. W uroczystości uczestniczyli rodzice uczniów, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście. Studniówkę otworzył Dyrektor Liceum Jarosław Ugrynowicz. Zebranych przywitał również Starosta Sulęciński Patryk Lewicki oraz Przewodniczący Rady Rodziców Ireneusz Popis.

Orkiestra WOŚP w Sulęcinie i Wędrzynie - kliknij na baner

Orkiestra WOŚP w Sulęcinie i Wędrzynie - kliknij na baner

Niesienie pomocy w poniesieniu standardów leczenia dzieci w oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godna opieka medyczna seniorów, były celem 23.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji, między innymi w Sulęcinie i Wędrzynie odbyła się zbiórka pieniędzy, jak również imprezy, pokazy, koncerty oraz aukcje.

Ppłk Rafał Miernik przekazał dowództwo

Ppłk Rafał Miernik przekazał dowództwo

Na placu apelowym jednostki wojskowej w Wędrzynie odbyła się uroczystość przekazania przez ppłk Rafała Miernika dowództwa 7.batalionu Strzelców Konnych Wielkopolskich nowemu dowódcy mjr Arturowi Barańskiemu.

Zmiana dowódcy 17 WBZ

Zmiana dowódcy 17 WBZ

15 grudnia, na placu apelowym jednostki wojskowej w Wędrzynie odbyła się uroczystość zmiany dowódcy 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Międzyrzeczu. Z żołnierzami pożegnał się dotychczasowy dowódca 17 WBZ gen. bryg. Rajmund Andrzejczak. Nowe obowiązki przejął gen. bryg. Andrzej Kuśnierek. KLIKNIJ NA BANER.

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

OGŁOSZENIA

OBWIESZCZENIE O LICYTACJI

W załączniku obwieszczenie o licytacji samochodów będących własnością Powiatu Sulęcińskiego.

Wybory do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Starosta Sulęciński ogłasza nabór kandydatów na członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Dokumenty w załącznikach.

Zimowisko dla dzieci rolników

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 10- 16 lat, dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS w pełnym zakresie.

SPRAWY SPOŁECZNE

Pierwsza pomoc w przypadku ataku epilepsji (padaczki)

Epilepsja jest chorobą neurologiczną,

PRZEWODNIK INTERESANTA

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

FORMULARZE DO POBRANIA

Dla tych z Państwa, którzy wolą tradycyjne metody kontakty z urzędem poniżej znajdują się formularze do pobrania.