Lubuska Olimpiada Młodzieży

Na stadionie miejskim w Sulęcinie odbył się Finał Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych. W finale stanęli najlepsi z najlepszych, którzy w eliminacjach powiatowych osiągnęli najwyższe wyniki. Kliknij na baner.

Spotkanie strategiczne - warsztaty NGO

Non Governmental Organisations. Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w warsztatach dotyczących powołania Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego (PRDPP). Kliknij na baner.

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej, który odbył się w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, została podpisana między innymi umowa współpracy pomiędzy wyżej wymienioną szkołą, a Komendą Powiatową Policji w Sulęcinie i Starostwem Powiatowym. Kliknij na baner.

Powiatowe biegi przełajowe

Na stadionie miejskim w Sulęcinie odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe, w których wzięły udział dzieci i młodzież szkół, podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z miejscowości Słońsk, Krzeszyce, Kołczyn, Trzemeszno, Lubniewice, Wędrzyn, Torzym, Gorzów Wlkp., Sulęcin oraz z placówek specjalnych z Gorzowa Wlkp., Strzelec Krajeńskich i Sulęcina. KLIKNIJ NA BANER.

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

Euro - Apteka informuje

Informuję, iż w związku z przeprowadzaną inwentaryzacją w dniu 21.10.2014 roku (wtorek) Euro-Apteka przy ulicy Poznańskiej 4 w Sulęcinie będzie czynna w tym dniu od godziny 9:00 - 17:00.

Kierownik apteki

Rafał Wawrzyniak

Zmiana miejsca dyżuru recznika konsumentów

Od 29.09.2014 r. do odwołania Powiatowy Rzecznik Konsumentów dyżurować będzie w pokoju 308

Rekompensaty za koszty transportu i pakowania - komunikat ARR

Agencja Rynku Rolnego  informuje, że koszty transportu i pakowania  przy operacjach wycofania z przeznaczeniem na cele bezpłatnej dystrybucji zarówno w przypadku działań realizowanych przez organizacje producentów (realizujących programy operacyjne) jaki i producentów indywidualnych będą rekompensowane ze środków finansowych UE.

Konsultacje w sprawie aptek

Starosta Sulęciński zaprasza mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego do udziału w przeprowadzanych w dniach 15-30 października konsultacjach społecznych

DYŻURY APTEK - 2014 r.

W dniu 28 listopada 2013 r. Rada Powiatu w Sulęcinie podjęła uchwałę Nr XXXVII/224/13/ w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu sulęcińskiego w 2014 r.

Pierwsza pomoc w przypadku ataku epilepsji (padaczki)

Epilepsja jest chorobą neurologiczną,

FORMULARZE DO POBRANIA

Dla tych z Państwa, którzy wolą tradycyjne metody kontakty z urzędem poniżej znajdują się formularze do pobrania.