Powiat Sulecinski

<     >

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia...

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia...

...oraz Szczęśliwego i pełnego radości na co dzień, Nowego 2015 Roku wszystkim mieszkańcom Powiatu Sulęcińskiego przesyła i życzy Patryk Lewicki Starosta Sulęciński.

                                                                                                                                                                                                                           

 

Zmiana dowódcy 17 WBZ

Zmiana dowódcy 17 WBZ

15 grudnia, na placu apelowym jednostki wojskowej w Wędrzynie odbyła się uroczystość zmiany dowódcy 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Międzyrzeczu. Z żołnierzami pożegnał się dotychczasowy dowódca 17 WBZ gen. bryg. Rajmund Andrzejczak. Nowe obowiązki przejął gen. bryg. Andrzej Kuśnierek. KLIKNIJ NA BANER.

Patryk Lewicki nowym starostą sulęcińskim

Patryk Lewicki nowym starostą sulęcińskim

W dniu 1 grudnia odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Powiatu Sulęcińskiego V kadencji. Przewodniczący Powiatowej Komisji Wyborczej Waldemar Wysowski wręczył zaświadczenia o wyborze na radnego do rady powiatu sulęcińskiego piętnastu nowo wybranym radnym, którzy w dniu 16 listopada otrzymali największe poparcie społeczne. Kliknij na baner.

Otwarcie Muzeum Martyrologii w Słońsku

Otwarcie Muzeum Martyrologii w Słońsku

24 października Wójt Gminy Słońsk Janusz Krzyśków dokonał oficjalnego otwarcia Muzeum Martyrologii wraz z pomnikiem pamięci ofiar reżimu nazistowskiego w latach 1933-1945. Przez ponad trzydzieści lat muzeum funkcjonowało bez remontu, a zebrane eksponaty i wystawy wymagały nowego wizerunku. Kliknij na baner.

Lubuska Olimpiada Młodzieży

Lubuska Olimpiada Młodzieży

Na stadionie miejskim w Sulęcinie odbył się Finał Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych. W finale stanęli najlepsi z najlepszych, którzy w eliminacjach powiatowych osiągnęli najwyższe wyniki. Kliknij na baner.

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

OGŁOSZENIA

Apteka 112 nieczynna do odwołania

Apteka 112 w Sulęcinie (ul. Kosciuszki 26) jest nieczynna do odwołania.

Euro - Apteka informuje

Informuję, iż w związku z przeprowadzaną inwentaryzacją w dniu 21.10.2014 roku (wtorek) Euro-Apteka przy ulicy Poznańskiej 4 w Sulęcinie będzie czynna w tym dniu od godziny 9:00 - 17:00.

Z poważaniem

Kierownik apteki

Rafał Wawrzyniak

Zmiana miejsca dyżuru recznika konsumentów

Od 29.09.2014 r. do odwołania Powiatowy Rzecznik Konsumentów dyżurować będzie w pokoju 308
SPRAWY SPOŁECZNE

Konsultacje w sprawie aptek

Starosta Sulęciński zaprasza mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego do udziału w przeprowadzanych w dniach 15-30 października konsultacjach społecznych

DYŻURY APTEK - 2014 r.

W dniu 28 listopada 2013 r. Rada Powiatu w Sulęcinie podjęła uchwałę Nr XXXVII/224/13/ w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu sulęcińskiego w 2014 r.

Pierwsza pomoc w przypadku ataku epilepsji (padaczki)

Epilepsja jest chorobą neurologiczną,

PRZEWODNIK INTERESANTA

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

FORMULARZE DO POBRANIA

Dla tych z Państwa, którzy wolą tradycyjne metody kontakty z urzędem poniżej znajdują się formularze do pobrania.