Powiat Sulecinski

<     >

Odszedł Dyrektor I Liceum Jarosław Ugrynowicz

Odszedł Dyrektor I Liceum Jarosław Ugrynowicz

Jeszcze w miniony piątek dziękowałem Dyrektorowi za trud i zaangażowanie w osiąganiu przez I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza dobrych wyników w roku szkolnym 2014/2015. Dzisiaj niestety muszę przekazać, że w obliczu choroby odszedł od nas p. Jarosław Ugrynowicz - wieloletni dyrektor, ceniony nauczyciel historii i WOSu, wieloletni radny i lokalny działacz społeczno-polityczny.

Wakacje, wakacje, wakacje...

Wakacje, wakacje, wakacje...

Wakacje są podziękowaniem za naukę i pracę włożoną w wielomiesięczne zdobywanie i doskonalenie wiedzy. Niech wakacyjny czas, będzie dla wszystkich uczniów Powiatu Sulęcińskiego okresem odpoczynku i pełnego relaksu na łonie natury. Zdobywajcie góry, morza, lasy, jeziora i przestrzenie, które pozwolą Wam na regenerację sił w nowy rok szkolny 2015/2016. Do zobaczenia po wakacjach. Starosta Sulęciński Patryk Lewicki.

 

Święto szkoły z atrakcjami

Święto szkoły z atrakcjami

Baloniada, dogoterapia, malowanie twarzy, śmieszne fotki, pokaz karate, kucyk, grillowanie, scenki kabaretowe z życia szkoły, czy towarzyski mecz piłki nożnej, to tylko nieliczne z wielu atrakcji, jakie odbyły się z okazji Święta Szkoły, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie.

Święto Powiatu Sulęcińskiego w obiektywie

Święto Powiatu Sulęcińskiego w obiektywie

W godzinach porannych, Święto Powiatu Sulęcińskiego zainaugurowały Powiatowe Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Sulęcińskiego, które odbyły się w Świerkocinie na Wartą. O godzinie 12.00 uroczystą konferencję na temat roli organizacji pozarządowych w rozwoju i promocji turystyki otworzyli: Przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Dąbroś oraz Starosta Sulęciński Patryk Lewicki. KLIKNIJ NA BANER.

VIII Olimpijski Bieg Kołczyński

VIII Olimpijski Bieg Kołczyński

Pomysłodawcą biegu jest nauczyciel miejscowej szkoły Ireneusz Góra, który osiem lat temu zainaugurował I Olimpijski Bieg Kołczyński. Organizatorem imprezy jest Urząd Gminy w Krzeszycach, Zespół Edukacyjny w Kołczynie oraz Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Postomia" Sulęcin - Kołczyn.

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

OGŁOSZENIA

Informacja dla petentów

Starostwo Powiatowe w Sulęcinie informuje, że od dnia 15 czerwca do 3 lipca Powiatowy Rzecznik Konsumentów będzie niedostępny dla petentów. Rzecznik wznowi swoją pracę od dnia 4 lipca br. Za utrudnienia przepraszamy.

Mobilny Punkt Informacyjny

W maju rozpocznie się cykl spotkań informacyjnych dotyczących uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 (RPO-Lubuskie 2020).

Konferecja programu Erasmus+

Centrum Kultury Katolickiej "Wiatrak" zaprasza uczniów i podopiecznych na bezpłatną konferencję dotyczącą pozyskiwania środków z Programu Erasmus+

SPRAWY SPOŁECZNE

Pierwsza pomoc w przypadku ataku epilepsji (padaczki)

Epilepsja jest chorobą neurologiczną,

PRZEWODNIK INTERESANTA

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

FORMULARZE DO POBRANIA

Dla tych z Państwa, którzy wolą tradycyjne metody kontakty z urzędem poniżej znajdują się formularze do pobrania.