Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

OBWIESZCZENIE STAROSTY SULĘCIŃSKIEGO

o wszczęciu na wniosek
Zarządu Powiatu, ul. Lipowa 18a, 69-200 Sulęcin
reprezentowanego przez pełnomocnika:

Ogłoszenie Starosty Sulęcińskiego

Starosta Sulęciński ogłasza nabór kandydatów w celu uzupełnienia składu członków Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj załącznik.

Dyżury aptek w 2016 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2016 roku.

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.