Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

PROGRAM ROZWOJU POWIATU SULĘCIŃSKIEGO -KONSULTACJE

Starosta Sulęciński zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych, których przedmiotem jest „Program Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 r." wraz z "Prognozą oddziaływania na środowisko Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 r.".
SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI - ul. Nowokolejowa 1 w Sulecinie

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu na sprzedaż nieruchomości, który odbędzie się w dniu 24 maja 2016r.

Ogłoszenie Starosty Sulęcińskiego

Starosta Sulęciński ogłasza nabór kandydatów w celu uzupełnienia składu członków Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj załącznik.

Dyżury aptek w 2016 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2016 roku.

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.