Powiat Sulecinski

<     >

W nowy rok szkolny, z nowym dyrektorem

W nowy rok szkolny, z nowym dyrektorem

„Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, wkraczamy na kolejną ścieżkę życia, która ma nas zaprowadzić w głąb siebie, ku ludziom, do celu". Tymi słowami rozpoczęto nowy rok szkolny w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie. Kliknij na baner.

Dożynkowe biesiadowanie

Dożynkowe biesiadowanie

Nowatorskim przedsięwzięciem tegorocznych dożynek była biesiada i śpiewanie przy akompaniamencie akordeonisty, z udziałem wszystkich uczestników dożynek. Biesiadnicy otrzymali wcześniej przygotowane śpiewniki z tekstami piosenek. Kliknij na baner.

Powiatowe Święto Policji

Powiatowe Święto Policji

Minutą ciszy uczczono pamięć poległych na służbie wszystkich funkcjonariuszy policji, a w szczególności sierż. Marcina Wiącka i sierż. sztab. Przemysława Psuta z Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie.

Internetowa rezerwacja wizyt

Internetowa rezerwacja wizyt

Starosta Sulęciński Patryk Lewicki informuje, że aby załatwić sprawę   w Referacie  Komunikacji i skrócić sobie tym samym czas oczekiwania, na wizytę można umówić się przez Internet poprzez baner „Komunikacja rezerwacja wizyty" umieszczony na stronie www.powiatsulecinski.pl Kliknij na baner i zapoznaj się z załącznikami.

 

Wakacje, wakacje, wakacje...

Wakacje, wakacje, wakacje...

Wakacje są podziękowaniem za naukę i pracę włożoną w wielomiesięczne zdobywanie i doskonalenie wiedzy. Niech wakacyjny czas, będzie dla wszystkich uczniów Powiatu Sulęcińskiego okresem odpoczynku i pełnego relaksu na łonie natury. Zdobywajcie góry, morza, lasy, jeziora i przestrzenie, które pozwolą Wam na regenerację sił w nowy rok szkolny 2015/2016. Do zobaczenia po wakacjach. Starosta Sulęciński Patryk Lewicki.

 

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

OGŁOSZENIA

Transport publiczny

Starosta Sulęciński ogłasza zamiar udzielenia zamówienia, w zakresie publicznego transportu drogowego. Czytaj załącznik.

Od sierpnia nowe wnioski o pozwolenie na budowę i rozbiórkę

Od 20 sierpnia obowiązują nowe wnioski o pozwolenie na budowę i rozbiórkę oraz zgłoszenie budowy budynku mieszkalnego. Formularze w załącznikach.

Rozporządzenie Ministra Infrastruktury

Od 15 sierpnia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej można rejestrować samochody osobowe z kierownicą umieszczoną po lewej stronie.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nowe dyżury aptek w powiecie

Przeczytaj załącznik nowych dyżurów aptek w Powiecie Sulęcińskim.

Pierwsza pomoc w przypadku ataku epilepsji (padaczki)

Epilepsja jest chorobą neurologiczną,

PRZEWODNIK INTERESANTA

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta