Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

Pasek Informacyjny

Podana aktualność nie istnieje

Dyżur pracownika socjalnego

DYREKCJA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W TURSKU INFORMUJE, ŻE W DNIU 7 GRUDNIA 2016R. DO GODZINY 17:00.DYŻUR PEŁNI PRACOWNIK SOCJALNY

Zakończenie konsultacji

Zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące projektu Programu współpracy w roku 2017 Powiatu Sulęcińskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
Wyniki przeprowadzonych konsultacji znajdują się poniżej.
CZYTAJ ZAŁĄCZNIK

Zaproszenie do składania ofert

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie kompleksowego doradztwa technicznego (rozliczanie i obsługa finansowa inwestycji) Zamawiającemu przy realizacji projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 pt. „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie".

"Aktywnie po integrację"

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie zapraszają na integracyjny rajd i turniej gier planszowych "Grzybobranie i inne granie".

Plakat w załączeniu

"Integracja niepełnosprawnych - możliwości i szanse"

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie zapraszają na wojewódzką konferencję metodyczną "Integracja niepełnosprawnch - możliwości i szanse", która odbędzie się 03.11.2016 r. w Ośrodoku Kormoran w Sulęcinie.

Czytaj załącznik.

Ogłoszenie Starosty Sulęcińskiego

Starosta Sulęciński ogłasza nabór kandydatów w celu uzupełnienia składu członków Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj załącznik.

Dyżury aptek w 2016 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2016 roku.

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.