Dzień Edukacji Narodowej

14-10-2013

Dzień Edukacji Narodowej

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie odbył się Dzień Edukacji Narodowej, w którym uczestniczyli zaproszeni obecni i byli nauczyciele szkół, których instytucją wiodącą jest Starostwo Powiatowe. Podczas uroczystości wystąpili uczniowie szkoły w spektaklu muzycznym zatytułowanym „Mamma Mia" opartym na muzyce szwedzkiego zespołu ABBA.

Wszystkich zebranych przywitał Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart. W uroczystości uczestniczyli również: Poseł na Sejm Bożena Sławiak, Wicestarosta Sulęciński Tadeusz Dąbroś, Prezes Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Sulęcinie Zbigniew Dauksza, Przewodniczący Rady Rodziców Krzysztof Ziomko oraz dyrektorzy instytucji powiatowych i przedstawiciele służb mundurowych. Podczas Dnia Edukacji Narodowej starosta sulęciński złożył zebranym podziękowania za swoją pracę oraz wręczył nauczycielom nagrody, które otrzymali: Maciej Tonder i Aleksandra Jagła z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Jarosław Ugrynowicz, Stanisław Szablewski i Magdalena Gorączka z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza, Grażyna Sobieraj, Witold Butkiewicz oraz Monika Hartman z Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie przyznał nagrody nauczycielom. Nagrody otrzymali: Danuta Baranowska, Jerzy Baranowski, Anna Bednarz, Wioletta Bartniak, Katarzyna Cyranowska, Iwona Grzegorek, Renata Jankowska, Krystyna Koroza, Anna Kubiak, Regina Kucharska, Krystyna Maszońska, Monika Pilecka, Elżbieta Przybylska, Dorota Schmidt i
Zbigniew Szczepański. Nagrody otrzymali również pracownicy administracji i obsługi. Nagrody otrzymali: Beata Jakubowska, Marianna Jażyna, Leopold Karaś, Elżbieta Kotowicz,
Dorota Masztalerz, Barbara Pawlak oraz Stanisława Pietrzak.
Nagrody dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sulęcinie otrzymali: Jolanta Kochańska, Danuta Sarna, Beata Skrzypach, Elżbieta Kotowicz, Teresa Wilczyńska, Piotr Półtorak, Grażyna Rosińska, Katarzyna Lewandowska, Bożena Pietrzyk oraz Joanna Skrzypach.

Nagrody dyrektora Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie otrzymali: Anita Pakulska, Karina Rogowska, Katarzyna Błońska, Agnieszka Czarnecka, Marzena Ćwiklińska, Izabela Dąbrowska, Bogdan Grzegorek, Mariusz Hartman, Tomasz Ignatowicz, Sławomir Iwasieczko, Krzysztof Jacniacki, Sławomir, Robert Kłodnicki, Anna Kowalewska, Iwona Kozioł, Jolanta Maciak, Roman Mendyk, Joanna Piotrowska, Irena Romanowska, Anna Sobieraj, Piotr Tumiłowicz, Radosław Wójtowicz, Barbara Zaręba, Grzegorz Zygmański, Lucyna Żaroffe oraz Krzysztof Kulej. Nagrody otrzymali również pracownicy administracji i obsługi: Danuta Andrzejczyk, Andrzej Bartyzel, Janusz Ćwikliński, Elżbieta Jurgiel, Danuta Karwacka, Anna Knieja, Anna Pastusiak, Marek Pastusiak, Barbara Sroka, Alicja Wojtasiak, Danuta Żur, Edyta Rerak oraz Anna Jurczyk.

Poniżej w galerii fotorelacja z uroczystości /bez komentarzy/

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.