yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Odznaczeni strażacy seniorzy

26-09-2013

Odznaczeni strażacy seniorzy

Podczas wyjazdowego posiedzenia Zarządu Wojewódzkiego Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Gorzowie Wlkp. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie uhonorowano zasłużonych działaczy pożarnictwa odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej".

Na wiosek Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej za działalność, która w szczególny sposób przyczyniła się do rozwoju ochrony przeciwpożarowej Minister Spraw Wewnętrznych nadał odznaczenia „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej". Złote odznaczenie otrzymał Jerzy Hryniewicz. Srebrną odznakę otrzymali: Jan Garbatowski i Bogdan Słożyński. Brązowe odznaki otrzymali: Grzegorz Bertasz, Julian Cycoń, Stanisława Furmanek, Helena Kozłowska, Henryk Jankowiak nestor lubuskiego pożarnictwa, który w tym roku skończy 92 lata, Roman Krzemiński, Stefan Mączkowiak oraz Teodor Stępień. Odznaczenia wręczył Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej bryg. Hubert Harasimowicz oraz Prezes Zarządu płk poż. w st. spocz. inż. Jan Korbanek. W uroczystości uczestniczył Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart, Wicestarosta Sulęciński Tadeusz Dąbroś, Naczelnik Wydziału Kadr KW PSP st. bryg. Andrzej Buczma, Zastępca Burmistrza Sulęcina Zbigniew Gruca, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie st. kap. Bogdan Śnieżek oraz Zastępca Komendanta KP PSP kap. Waldemar Konieczny.

W galerii zdjęcia z uroczystości z komentarzem.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.