Powiat Sulecinski

<     >

W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

Starostwo Powiatowe uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS.
Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Wystrzelali puchar starosty

21-09-2013

Wystrzelali puchar starosty

Wręczeniem pucharów, dyplomów i nagród zakończyły się Zawody Myśliwskie o Puchar Starosty Sulęcińskiego w ramach Polsko - Niemieckiego Spotkania z Historią Łowiectwa na Pograniczu Polsko - Niemieckim.

Uhonorowanie najlepszych myśliwych i kół łowieckich poprzedziła prelekcja Jerzego Pawliszaka Nadleśniczego Nadleśnictwa Międzyrzecz na temat gospodarki leśnej oraz roli myśliwych i kół łowieckich na obszarach lasów państwowych, a w szczególności na polsko - niemieckich terenach przygranicznych. Tradycje myśliwskie i łowieckie sięgają kilku wieków i stanowią nierozłączny element gospodarki leśnej. Na tej tradycji zrodziło się wiele unikatowych nazw, symboli i powiedzeń. Myśliwi w swoich kołach łowieckich działają zgodnie z przepisami i zarządzeniami ustalonymi na podstawie rozporządzeń i ustaw prawnych. W tych działaniach nic nie dzieje się z przypadku, ale jest racjonalnie przemyślane, zagospodarowane i realizowane. Zawody myśliwskie, to przede wszystkim zaprezentowanie swoich umiejętności strzeleckich, refleksu i koncentracji. W tym roku w zawodach o Puchar Starosty Sulęcińskiego I miejsce zajęła drużyna z Koła Łowieckiego „Cyranka" z Krzeszyc przed KŁ „Łyska" ze Słońska i KŁ „Jeleń" z Sulęcina. Puchary i dyplomy wręczył Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart, Wicestarosta Tadeusz Dąbroś oraz Prezes Okręgowej Rady Łowieckiej w Gorzowie Wlkp. Wiesław Borowczyk.

Poniżej zdjęcia z wręczenia pucharów, dyplomów i nagród /bez komentarzy/

logo_vladrinplbbunia_789

 

 

Galeria

OGŁOSZENIA

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta