Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Najnowsze aktualności

Aktualności

Wystrzelali puchar starosty

21-09-2013

Wystrzelali puchar starosty

Wręczeniem pucharów, dyplomów i nagród zakończyły się Zawody Myśliwskie o Puchar Starosty Sulęcińskiego w ramach Polsko - Niemieckiego Spotkania z Historią Łowiectwa na Pograniczu Polsko - Niemieckim.

Uhonorowanie najlepszych myśliwych i kół łowieckich poprzedziła prelekcja Jerzego Pawliszaka Nadleśniczego Nadleśnictwa Międzyrzecz na temat gospodarki leśnej oraz roli myśliwych i kół łowieckich na obszarach lasów państwowych, a w szczególności na polsko - niemieckich terenach przygranicznych. Tradycje myśliwskie i łowieckie sięgają kilku wieków i stanowią nierozłączny element gospodarki leśnej. Na tej tradycji zrodziło się wiele unikatowych nazw, symboli i powiedzeń. Myśliwi w swoich kołach łowieckich działają zgodnie z przepisami i zarządzeniami ustalonymi na podstawie rozporządzeń i ustaw prawnych. W tych działaniach nic nie dzieje się z przypadku, ale jest racjonalnie przemyślane, zagospodarowane i realizowane. Zawody myśliwskie, to przede wszystkim zaprezentowanie swoich umiejętności strzeleckich, refleksu i koncentracji. W tym roku w zawodach o Puchar Starosty Sulęcińskiego I miejsce zajęła drużyna z Koła Łowieckiego „Cyranka" z Krzeszyc przed KŁ „Łyska" ze Słońska i KŁ „Jeleń" z Sulęcina. Puchary i dyplomy wręczył Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart, Wicestarosta Tadeusz Dąbroś oraz Prezes Okręgowej Rady Łowieckiej w Gorzowie Wlkp. Wiesław Borowczyk.

Poniżej zdjęcia z wręczenia pucharów, dyplomów i nagród /bez komentarzy/

logo_vladrinplbbunia_789

 

 

Galeria

OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta