Witaj szkoło!!!

04-09-2019

Witaj szkoło!!!
Inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Niedawno żegnaliśmy z łezką w oku stary rok szkolny 2018-2019, a już przywitał nas dźwięk dzwonka rozpoczynającego nowy rok szkolny 2019-2020. Uroczysty apel zaszczycili swoją obecnością - Wicestarosta Sulęciński Tomasz Prozorowicz, z ramienia Lubuskiego Kuratora Oświaty Starszy Wizytator Anita Pakulska, Dyrektor Domu Dziecka Natalia Wójcik, Dyrektor PCPR Joanna Różańska,
Komendant Powiatowej Policji mł. insp. Mirosław Kędziora, w zastępstwie dyrektora GOPS w Sulęcinie Maria Dul.
Dyrektor Danuta Malinowska serdecznie powitała przybyłych gości, rodziców, nauczycieli oraz uczniów, szczególnie tych, którzy po raz pierwszy rozpoczynają naukę w Ośrodku. Przypomniała o nowym skrzydle naszej szkoły, który pozwala zapewnić wysokospecjalistyczną opiekę i edukację wychowankom. Przekazała serdeczne życzenia owocnej pracy w nowym roku szkolnym uczniom, rodzicom, nauczycielom i wszystkim pracownikom.

Drugi dzień września był szczególny dla Urszuli Kołodziej, która uzyskała akt nadania stopnia nauczyciela mianowanego. Ponadto świętowały jubileusz pracy zawodowej dyrektor Danuta Malinowska i Małgorzata Góra, nauczycielka matematyki.
Barbara Nowak-Mazurczak przekazała zebranym informacje dotyczące organizacji roku szkolnego. Na koniec Dyrektor Danuta Malinowska - tradycyjnie - pierwszym dzwonkiem rozpoczęła nowy rok szkolny 2019/2020. Naładowani pozytywną energią i chęcią do nauki jesteśmy gotowi na nowe wyzwania.
Życzymy Wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom samych sukcesów w roku szkolnym 2019/2020.

Źródło: SOK