"Perspektywy"

04-07-2019

Sulęciński Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza chętne dzieci i młodzież na wakacyjny plener fotograficzno-malarski ph. „Perspektywy", który odbędzie się w dniach 11-14 lipca. Czym będziemy się zajmować? Uczestnicy zmierzą się z działaniem artystycznym w przestrzeni publicznej.
Sztuka odbierana będzie z różnej perspektywy co uwiecznią i udokumentują uczestnicy pleneru fotograficznego, by młodzi artyści mieli wspaniałą pamiątkę.
Plener to okazja, aby spotkać się i wspólnymi siłami stworzyć coś pięknego.
Limit miejsc: 15 osób, wiek uczestników: 7-16 lat. Szczegóły pod numerem telefonu: 663-217-666.
Finał naszego pleneru to koncert zespołu Czerwie - 13 lipca, sobota, Kontener Kultury, godzina 21:30. Wstęp na koncert bezpłatny!
14 lipca odbędzie się wystawa prac w gablotach (Park Miejski w Sulęcinie).
Niezbędna dokumentacja na stronie internetowej Organizatora: www.soksulecin.pl.

plakat_plener_1000

Źródło: SOK

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.