Nowy Zarząd Związku Inwalidów Wojennych

15-06-2013

Nowy Zarząd Związku Inwalidów Wojennych

W dniu dzisiejszym w sali kameralnej domu kultury odbyło się walne zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Związku Inwalidów Wojennych Oddział w Sulęcinie. Podczas obrad udzielono absolutorium ustępującemu zarządowi, przyjęto protokół komisji rewizyjnej oraz wysłuchano sprawozdania ustępującego prezesa z działalności zarządu w latach 2008-2013.

W trakcie obrad wręczono Marianowi Saifertowi srebrną Odznakę Honorową Związku Inwalidów Wojennych RP oraz złotą odznakę którą przyznano Antoniemu Dokurno. Za działalność na rzecz związku wręczono nagrody książkowe oraz plakietę. W dalszej części wybrano nowy zarząd w skład którego weszli: Prezes Zarządu Bolesław Karaś, Wiceprezes Marian Saifert, II Wiceprezes Piotr Stępień, skarbnik Stanisław Kołłątaj oraz członek zarządu Henryk Kiek. W obradach uczestniczyli: Poseł na Sejm Bożena Sławiak, Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart, Burmistrz Sulęcina Michał Deptuch, Prezes Zarządu Okręgowego Związku Inwalidów Wojennych RP w Poznaniu Tadeusz Paczek, Kierownik Biura Zarządu Okręgowego Związku Inwalidów Wojennych RP w Poznaniu Zbigniew Góralewicz, Prezes Zarządu Związku Sybiraków Koło w Sulęcinie Mieczysław Wirszyc, Prezes Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych Koło w Sulęcinie Maria Jenerałek oraz zaproszony były Starosta Sulęciński Stanisław Kubiak.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.