Uwaga! Ostrzeżenie pogodowe

12-06-2019

Uwaga! Ostrzeżenie pogodowe

RSO Woj. lubuskie, IMGW-PIB wydał ostrzeżenie drugiego stopnia o burzach z gradem i upałach.

Ostrzeżenie drugiego stopnia o burzach z gradem:

Ważność: od godz. 17:00 dnia 12.06.2019 do godz. 06:00 dnia 13.06.2019

Prawdopodobieństwo: 90%

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie silnych burz z opadami deszczu od 20 mm do 40 mm, lokalnie do 60 mm oraz maksymalnymi porywami wiatru do 115 km/h. Miejscami grad, lokalnie duży powyżej 5 cm. Istnieje ryzyko 30% wystąpienia opadów deszczu do 90 mm.

Ostrzeżenie drugiego stopnia o upałach.

Ważność: od godz. 12:00 dnia 10.06.2019 do godz. 20:00 dnia 12.06.2019

Prawdopodobieństwo: 90%

Przebieg: Prognozuje się upał. Temperatura maksymalna w poniedziałek od 29°C do 31°C, później od 31°C do 33°C. Temperatura minimalna w nocy od 19°C do 21°C.

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.