17. Wielkopolska Brygada Zmechanizowana

14-06-2013

17. Wielkopolska Brygada Zmechanizowana

W dniu dzisiejszym obchodziła swoje święto 17. Wielkopolska Brygada Zmechanizowana w Międzyrzeczu. Uroczystości poprzedziła Masza święta w kościele Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski. Część oficjalna odbyła się na placu apelowym 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej.

W uroczystości Powiat Sulęciński reprezentowali miedzy innymi: Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sulęcinie kom. Emilian Pal, Naczelnik Wydziału Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie kpt. Zbigniew Czak,   Dyrektor Domu Dziecka w Sulęcinie   Anna Krawczyk, Prezes Oddziału Związku Inwalidów Wojennych w Sulęcinie Bolesław Karaś, przedstawicielka Biura Poselskiego Poseł Bożeny Sławiak Natalia Danielewicz oraz przewodniczący rad, wójtowie i burmistrzowie powiatu, jak również goście zaproszeni przez dowódcę 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej gen. bryg. Rajmunda Andrzejczaka. Na wniosek Oddziału Związku Inwalidów Wojennych Oddział w Sulęcinie gen. bryg. Rajmund Andrzejczak   otrzymał Związkowy Krzyż Zasługi za działalność i współpracę ze związkiem. Odznaczenia dokonał Prezes Związku Bolesław Karaś oraz Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart.

Poniżej relacja fotograficzna  z obchodów święta /bez komentarza/

Konkurs na stanowisko Dyrektora DPS w Tursku

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Tursku.

Szczegóły ogłoszenia:

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.