Sukces sulęcińskiego badmintonisty

05-06-2019

Sulęciński Klub Badmintona ,,Badminton4all" informuje, że w trakcie Indywidualnych Mistrzostw Polski w Badmintonie - Częstochowa 2019 Sulęcinianin Robert Aleksandrowicz  zdobył tytuł Wicemistrza Polski.

Ponadto w parze z Tomaszem Lipskim panowie zdobyli również Wicemistrzostwo Polski w  grze podwójnej mężczyzn. Z kolei para  Olga Koniuch i Robert Aleksandrowicz wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski  w grze mieszanej. Sulęcinianin  w  sierpniu  zagra na Mistrzostwach Świata. Robert Aleksandrowicz jako jedyny w  województwie lubuskim zdobył dwa medale.

Jest to ogromny sukces - serdecznie gratulujemy.

Organizatorem  Mistrzostw Polski oraz Mistrzostwa Świata jest Polski Związek Badmintona  oraz BWF.

Szczegółowe  wyniki: https://www.tournamentsoftware.com/sport/player.aspx?id=716A491C-53B3-4E7E-947E-42E546C9EECF&player=275

Galeria (zobacz wszystkie)

Konkurs na stanowisko Dyrektora DPS w Tursku

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Tursku.

Szczegóły ogłoszenia:

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.