Targi Rolnicze w Kalsku

30-05-2019

Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku zaprasza do udziału w XXVI Targach Rolniczych AGRO-TARG Kalsk 2019, które odbędą się w dniach 1-2 czerwca br. w Kalsku.

W programie między innymi:

Prezentacja ofert firm i wystawców działających na rzecz rolnictwa.

Promocja dorobku rolnictwa województwa lubuskiego.

Przedstawienie dorobku wsi i obszarów wiejskich.

Sprzedaż drzew i krzewów owocowych i ozdobnych, bylin ogrodowych.

Kiermasz rękodzieła ludowego i artystycznego.

Kiermasz produktów regionalnych i tradycyjnych.

Wystawa sprzętu rolniczego i ogrodniczego, w tym prezentacja nowości technologicznych w produkcji rolnej i ogrodniczej.

Prezentacja nowoczesnych rozwiązań w budownictwie inwentarskim.

Prezentacja i występy zespołów artystycznych.

Prezentacja Sieci na Rzecz Innowacji w Rolnictwie i obszarach wiejskich woj. lubuskiego.

Konkurs na stanowisko Dyrektora DPS w Tursku

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Tursku.

Szczegóły ogłoszenia:

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.