Lubuska Gala Taneczna-eliminacje powiatowe

22-05-2019

Lubuska Gala Taneczna-eliminacje powiatowe
21 maja br. w Sali Widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury odbyły się powiatowe eliminacje Lubuskiej Gali Tanecznej. Na deskach sceny zatańczyło aż 87 tancerzy, należących do czterech grup tanecznych oraz jedna solistka. Zmagania tancerzy oceniała Rada Artystyczna w składzie: Krystyna Starosta, Justyna Stankiewicz i Roksana Popis.

Miło nam ogłosić, że do Finału Wojewódzkiego nominowane zostały dwie grupy: TRANS 1 (kategoria wiekowa 13-15 lat) oraz TRANS 4 (kategoria wiekowa 6-9 lat). Wyróżnienie otrzymała grupa TRANS 3, TRANS 5 oraz solistka, Sophie Pacześna.

Serdeczne gratulacje!

Źródło: SOK

Konkurs na stanowisko Dyrektora DPS w Tursku

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Tursku.

Szczegóły ogłoszenia:

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.