Wystawa fotografii: Rio 2016

21-05-2019

Wystawa fotografii: Rio 2016
Otwarcie wystawy: 23 maja, czwartek. Kontener Kultury - wstęp wolny!
24.05-29.05 - Wystawa dostępna będzie w Sali Kameralnej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury oraz w dniach 31.05-02.06 w plenerze*, podczas XIII edycji Wake Up and Live - Festiwal Muzyki i Sztuki

Najpiekniejsze momenty Igrzysk XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro 2016r. Zatrzymane w kadrze najwybitniejszych fotografów sportowych w Polsce.

Wystawa wypożyczona z Muzeum Sportu Polskiego Komiteru Olimpijskiego w Warszawie, dzięki staraniom MLUKS „Postomia" Sulęcin-Kołczyn.
Gośc Honorowy otwarcia wystawy - dwukrotny Mistrz Olimpijski w wioślarstwie Tomasz Kucharski, Poseł RP, Prezes Lubuskiej Rady Olimpijskiej.

*W przypadku niepogody, przeniesiemy wystawę do budynku SOK, o czym poinformujemy z wyprzedzeniem na naszych kanałach komunikacyjnych.

Źródło: SOK