Spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim

20-05-2019

Spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim, które odbędzie się 24 maja w czytelni Biblioteki Publicznej w Sulęcinie, o godzinie 17.00. Wstęp wolny.

Satysfakcja gwarantowana!

Jakub Małecki (ur. 1982 w Kole) - pisarz, autor dziewięciu książek, m.in. bestsellerowego Dygotu, Rdzy oraz Śladów, nominowanych do Nagrody Literackiej NIKE.

Laureat Złotego Wyróżnienia Nagrody im. Jerzego Żuławskiego, nagrody Śląkfa oraz nagrody Książka Miesiąca „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI", nominowany również do Nagrody Literackiej Europy Środkowej „Angelus", nagrody im. Stanisława Barańczaka, oraz dwukrotnie do Nagrody im. Janusza A. Zajdla.
Publikował w „Przekroju", „Newsweeku", „Polityce", „Angorze", „Miesięczniku ZNAK", „Nowej Fantastyce" i „Tygodniku Powszechnym".

W roku 2017 został laureatem stypendium „Młoda Polska" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

spotkanie_z_maeckim_960

Źródło: SOK