Spektakl "Mężczyzna idealny"

15-05-2019

Spektakl

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza w sobotę (25.05.2019 r.) do obejrzenia komedii terapeutycznej "Mężczyzna idealny".

Spektakl zostanie zaprezentowany w sali widowiskowej SOK o godzinie 19.00.

Bilety: 60 zł / Sprzedaż w Sulęcińskim Ośrodku Kultury od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.  Bilety zakupione na pierwotny termin wydarzenia zachowują swoją ważność.

Rezerwacja i szczegóły pod numerem telefonu 506 070 879.

Spektakl opowiada historię znanego prezentera telewizyjnego, gwiazdora estrady, który przeżywa kryzys osobowości. Zgłasza się więc do kliniki leczenia męskich nerwic, nie podejrzewając jednak, że nie jest to zwyczajna placówka. Działa bowiem pod kierownictwem ekscentrycznego profesora psychiatrii, którego współpracowniczka owładnięta jest ideą „wyprodukowania" mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Działając w ukryciu, opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości, której dawcą ma zostać własnie telewizyjny showman...

Reż. Stefan Friedmann

Obsada:

Dariusz Kordek

Maciej Damięcki

Jacek Kawalce

Michał Milowicz

Krzysztof Ibisz

Adrianna Biedrzyńska

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Lewińska i inni.

Obsada wymienna.