Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

13-05-2019

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia na rozwinięcie działalności gospodarczej, które odbędzie się 14 maja 2019  r. w  godzinach 10:00 - 13:00 w Żaganiu.

Spotkanie pn. "Fundusze Europejskie na rozwinięcie działalności gospodarczej" kierowane jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa lubuskiego.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków zwrotnych i bezzwrotnych na rozwinięcie działalności gospodarczej. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki. Podczas spotkania przedstawiony zostanie także temat dofinansowań na szkolenia dla MŚP.

Spotkanie odbędzie się 14 maja 2019 r. w godzinach 10:00 - 13:00 w Żaganiu w  Urzędzie Miasta Żagań, ul. Jana Pawła II 15 (sala konferencyjna).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu proszone są o wypełnienie formularza dostępnego pod linkiem zamieszczonym na końcu informacji. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 13 maja 2019 r. W  przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Zielonej Górze pod numerami telefonów: 68  4565 -535; -499; -488; -480; -454.

Zgłoszeń można dokonywać poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod następującym linkiem: http://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=317453

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!