Koncert Zespołu

09-05-2019

Koncert Zespołu

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Zespołu "Cisza Jak Ta", który odbędzie się w Klubie u Bulka w sobotę (11.05.2019 r.), o godzinie 20.00. Bilety w cenie 35 zł do nabycia przed koncertem.

Od szesnastu lat zespół Cisza Jak Ta jest w nieustannej trasie koncertowej liczącej już ponad tysiąc koncertów, przemierzając kraj wzdłuż i wszerz, wszędzie współtworząc muzyczne chwile z Publicznością, którą traktujemy jak Przyjaciół zespołu. Na naszym pokładzie już 13 wydanych płyt, ponad 120 piosenek, setki tysięcy przebytych kilometrów i miliony wzruszeń ze spotkań z Wami. Organizatorzy serdecznie zapraszają na to muzyczne współbytowanie.

Strony zespołu:

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.

Opieka wytchnieniowa-edycja2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie, w związku z zamiarem przystąpienia do Programu pn. „Opieka wytchnieniowa"- edycja 2019, ogłoszonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, poszukuje psychologa/terapeutę, pielęgniarza/rehabilitanta i dietetyka.