Spotkanie z Panem Poetą

25-04-2019

Spotkanie z Panem Poetą
Zapraszamy na spotkanie z Panem Poetą w ramach VI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.
07.05.2019 (wtorek), godz. 17:30
Biblioteka Publiczna - oddział dla dzieci
Wstęp bezpłatny!

PAN POETA SHOW
To warsztaty dla dzieci połączone ze spotkaniem autorskim. Główną rolę odgrywają w nich kreatywne zabawy i ptako-pacynki. Pluszowi bohaterowie bajek opowiadają dzieciom swoje historie, angażując w edukacyjną treść książek. Później przychodzi czas na twórcze zabawy, bo w końcu to warsztaty dla dzieci.

POWIEDZ MI, A ZAPOMNĘ. POKAŻ MI, A ZAPAMIĘTAM.

Książki Pana Poety uczą przez pokazywanie. Barwne ilustracje i tekst uzupełniają się, a dziecko samo wyciąga i zapamiętuje wnioski o świecie i życiu w społeczeństwie.

Pan Poeta
To prawdopodobnie największy, bo prawie dwumetrowy, bajkopisarz. Wydał sześć rymowanych picturebooków i z każdym wydaniem podnosi ich jakość.

Spotkanie z Panem Poetą będzie ciekawie i radośnie spędzonym czasem!

poeta_show_640

Źródło: SOK

Konkurs na stanowisko Dyrektora DPS w Tursku

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Tursku.

Szczegóły ogłoszenia:

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.