Uwaga Mieszkańcy!

12-04-2019

Uwaga Mieszkańcy!
Uwaga! Informujemy, ze w dniu 16 kwietnia 2019 r. dyżur pracownika Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności nie odbędzie się. Za utrudnienia przepraszamy!

Opieka wytchnieniowa-edycja2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie, w związku z zamiarem przystąpienia do Programu pn. „Opieka wytchnieniowa"- edycja 2019, ogłoszonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, poszukuje psychologa/terapeutę, pielęgniarza/rehabilitanta i dietetyka.