Stand-Up Pałubski i Ćwiek

Godz. 20:00
Bilety: 25/30 zł

Rezerwacja biletów i szczegóły pod numerem telefonu: 506 070 879
Śmiało dokonujcie rezerwacji telefonicznych, ale pamiętajcie o tym - bilety w tańszej, przedsprzedażowej cenie obowiązują tylko do dnia poprzedzającego wydarzenie. Pomimo rezerwacji, jeśli nie odbierzecie swoich biletów dzień wcześniej, obowiązuje już normalna cena. Ta zasada obowiązywać będzie na wszystkich bulkowych wydarzeniach.
Oto StandUp, jakiego nie było!
Michał Pałubski - aktor i komik, którego publiczność w całej Polsce poznała i pokochała za jego kabaretowe dokonania, wyruszył w Polskę na poszukiwanie dzikiego, nieokiełznanego humoru, szukając go tam, gdzie jeszcze nikt się nie odważył! Znalazł nie tylko nowe żarty, ale i dwie najbardziej nietypowe komediowe dziewice, jakie mógł odkryć!
Jakub Ćwiek - oderwany od rzeczywistości pisarz fantasy, może mieć coś do powiedzenia o normalnym życiu?
Przyjdź i przekonaj się sam!

stand_up_26_kwiecie_1000

Źródło: SOK

Opieka wytchnieniowa-edycja2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie, w związku z zamiarem przystąpienia do Programu pn. „Opieka wytchnieniowa"- edycja 2019, ogłoszonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, poszukuje psychologa/terapeutę, pielęgniarza/rehabilitanta i dietetyka.