EKO-MY!

04-04-2019

EKO-MY!

27 marca 2019 r.  uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie wraz z opiekunami odwiedzili Celowy Związek Gmin w Długoszynie, gdzie w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze pani Kasia Radej przeprowadziła bardzo ciekawą ekolekcję, którą z pewnością długo zapamiętamy. Bardzo dziękujemy za możliwość uczestnictwa w cennej lekcji, z pewnością zdobyta wiedza towarzyszyć nam będzie każdego dnia.

EKO- MY!

W CZG w Długoszynie
zawsze nam czas miło płynie,
pani Kasia po zakładzie nas oprowadza
tajniki segregacji odpadów nam zdradza.
My panią Kasię uważnie słuchamy
i segregację do życia wdrażamy.
Do serca bierzemy sobie wszystkie jej rady
już wiemy jak segregować wszystkie odpady,
i nikt z nas nie powie - „nie damy rady"
bo o planetę Ziemię każdego dnia dbamy.

Źródło: SOSW - Małgorzata Gąsiorek.

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.