Olimpiada Solidarności!

15-03-2019

Olimpiada Solidarności!
Uczennice sulęcińskiego ogólniaka rywalizowały w finale wojewódzkim „Olimpiady Solidarności"!

Uczennice klas pierwszych Weronika Lencewicz i Anna Figiel pod opieką mgr Wioletty Bartniak wzięły udział w VI Edycji „Olimpiady Solidarności". Weronika Lencewicz zdobyła III miejsce w województwie, Anna Figiel zajęła nieznacznie dalszą pozycję.

14 marca, we wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce, odbył się drugi etap olimpiady. Do rywalizacji na etapie wojewódzkim, w województwie lubuskim przystąpiło 34 uczestników wyłonionych z etapu szkolnego. Drugi etap konkursu polegał na rozwiązaniu testu z wiedzy historycznej obejmującej lata 1970-1990.

Konkurs „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii" to największy i najbardziej rozpoznawalny ogólnopolski konkurs historyczny dla uczniów szkół średnich w Polsce. Organizatorem konkursu jest Fundacja Centrum Solidarności, główny patronat sprawuje Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Obu naszym uczennicom serdecznie gratulujemy i dziękujemy!

olimp19_960

Źródło: I LO w Sulęcinie

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.

Opieka wytchnieniowa-edycja2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie, w związku z zamiarem przystąpienia do Programu pn. „Opieka wytchnieniowa"- edycja 2019, ogłoszonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, poszukuje psychologa/terapeutę, pielęgniarza/rehabilitanta i dietetyka.