Lubuski Festiwal Piosenki

15-03-2019

Lubuski Festiwal Piosenki
13 marca br. w Sulęcińskim Ośrodku Kultury (Klub u Bulka) odbyły się powiatowe eliminacje Lubuskiego Festiwalu Piosenki. Udział w eliminacjach wzięło 19 uczestników, podzielonych na cztery kategorie wiekowe.

I kategoria wiekowa: do 9 roku życia (roczniki 2010 i młodsi) - 3 osoby
II kategoria wiekowa: od 10 do 12 roku życia (roczniki 2009 - 2007) - 4 osoby
III kategoria wiekowa: od 13 do 15 roku życia (roczniki 2006 - 2004) - 7 osób
IV kategoria wiekowa: od 16 do 19 roku życia (roczniki 2003 - 2000) - 5 osób

Zmagania młodych wokalistów oceniała Rada Artystyczna, w której skład wchodzili:

Jadwiga Macewicz - przewodnicząca jury - instuktor klasy wokalnej w Domu Harcerza w Zielonej Górze,
Diana Chajec - z zawodu nauczyciel muzyki, wokalistka - Pani Diana ukończyła klasę śpiewu solowego w szkole muzycznej,
Łukasz Łyczkowski - sulęcinianin, muzyk, wokalista zespołu Łukasz Łyczkowski & 5 RANO, Jam Band.

Po wysłuchaniu wszystkich uczestników jury przyznało nominacje do Półfinału wojewódzkiego oraz wyróżnienia.

Rada Artystyczna nominowała:

- Wiktorię Galońską,
- Gabrysię Wiśniewską,
- Julię Kowalew,
- Marię Martin,
- Ewelinę Kaszubę.

Wyróżnienia otrzymali:

- Julia Kujda,
- Emilia Bazan,
- Paulina Dulik,
- Julia Koziara
- Maksymilian Wójcik.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: SOK

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.

Opieka wytchnieniowa-edycja2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie, w związku z zamiarem przystąpienia do Programu pn. „Opieka wytchnieniowa"- edycja 2019, ogłoszonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, poszukuje psychologa/terapeutę, pielęgniarza/rehabilitanta i dietetyka.