Spotkanie z Mieszkańcami Drzewiec

11-02-2019

Spotkanie z Mieszkańcami Drzewiec
Starosta Sulęciński spotkał się dziś z mieszkańcami miejscowości Drzewce (Gmina Torzym), którzy zgłosili problem dotyczący złego stanu technicznego drogi łączącej miejscowość Drzewce Stacja Kolejowa z miejscowością Koryta. W rozmowie z uczestnikami spotkania Starosta zdeklarował się, że podejmie działania mające na celu poprawę obecnego stanu drogi, jednocześnie wyjaśniając, że wszelkie działania
muszą pokrywać się z możliwościami finansowymi Powiatu oraz ze współpracą z gminą i nadleśnictwem.

Opieka wytchnieniowa-edycja2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie, w związku z zamiarem przystąpienia do Programu pn. „Opieka wytchnieniowa"- edycja 2019, ogłoszonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, poszukuje psychologa/terapeutę, pielęgniarza/rehabilitanta i dietetyka.