Rock&Beer-relacja z wydarzenia

11-02-2019

Rock&Beer-relacja z wydarzenia
Za nami pierwszy dzień trzeciej edycji festiwalu Rock & Beer. W Klubie u Bulka zagrały dwie gubińskie formacje: DOBRE PIWO oraz jako support TSZD (trap). Piątek to również pierwszy dzień otwarcia wystawy fotografii koncertowej autorstwa Maćka Gajdy. W sobotę wystawa przenosi się „na piętro", głównie do Sali Wystawowej SOK, gdzie kontynuowana będzie również PIWNA REWOLUCJA, czyli prawdziwy raj dla miłośników złotego trunku.

Poniżej fotogaleria z piątkowych koncertów. Już wkrótce relacja z pozostałych dni.

Źródło: SOK