Sukcesy Sulęcińskich Badmintonistów

07-02-2019

Sukcesy Sulęcińskich Badmintonistów
W ubiegłą sobotę (02.02.2019 r.) w Nowogrodzie Bobrzanskim odbyla sie III runda Lubuskiej Ligi Młodzieży Szkolnej w Badmintonie. Udzial w niej wzięli także zawodnicy z Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona uzsykujac satysfakcjonujace wyniki.
Grzegorz Stasiłowicz zajął IV miejsce w kategorii klas 3-4 chłopców. W kategorii klas 5-6 chłopców III miejsce zajął Karol Chojnacki, tuż za nim na IV pozycji był Marcin Markowski.

W kategorii dziewcząt klas 5-6, I miejsce zajęła Aleksandra Cieplak, III miejsce - Milena Gierońska. W lidze udzial wzieli także: Jesika Łukacz, Julia Łaniec i Martyna Łasińska. Ostatni turniej czyli IV runda finałowa Lubskiej Ligi Młodzieży Szkolnej odbędzie się 02.03.2019 r. w Świebodzinie.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodnikow bioracych udzial w Lidze i powodzenia w rundzie finałowej!

Źródło: Sulęcińske Stowarzyszenie Badmintona

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.