Tłusty Czwartek!

01-02-2019

Tłusty Czwartek!

Drodzy Mieszkańcy Sulęcina, amatorzy słodkich wypieków i nie tylko!
Tradycyjnie, jak co roku, zapraszamy serdecznie na Bardzo Tłusty Czwartek - cykliczną, kultową już imprezę, organizowaną przez Sulęciński Ośrodek Kultury.
Klub u Bulka
28.02.2019r. (czwartek), godz; 17:00

Wstęp bezpłatny! W programie: konkurs na najsmaczniejszy wypiek, słodka kawiarenka, występ solistów.

Już trzeci raz z rzędu spotykamy się w Klubie u Bulka, by wspólnie świętować to słodkie święto. W programie wydarzenia słodka kawiarenka oraz występ solistów Studia Piosenki SOK. Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie konkurs na najsmaczniejszy wypiek. Będzie można publicznie pochwalić się domowej roboty pączkami, a profesjonalne jury oceni kulinarne zmagania Sulęcinian.

Zapraszamy w czwartek, 28 lutego o godzinie 17:00!

Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie na najsmaczniejszy wypiek, pobierzcie najpierw potrzebne kwestionariusze: zgody na wykorzystanie wizerunku, regulamin oraz kwestionariusze osobowe. Znajdują się one na stronie internetowej Organizatora: www.soksulecin.pl

pczek_1000

Źródło: SOK

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.