Ferie zimowe w SOK

09-01-2019

Ferie zimowe w SOK

Sulęciński Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publiczna w Sulęcinie serdecznie zapraszają na Ferie Zimowe w SOK, które odbędą się w dniach 16.01-25.01. Przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji - każdego dnia czeka Was zupełnie inny rodzaj aktywności: od teatru i kina, po koncerty, turnieje sportowe czy finałowy Bal Karnawałowy.

Tegoroczne zimowe spotkania rozpoczynamy od Indywidualnego Turnieju Tenisa Stołowego, który odbędzie się w dniu 16 stycznia. Turniej odbędzie się o godzinie 10:00 w sali sportowej przy Stadionie Miejskim, organizowany jest z myślą o uczniach klas I-VI.

16 stycznia SOK odwiedzi Opolskie Kino Objazdowe. Zaplanowane seanse:
Miśków 2-óch w Nowym Jorku godz. 16:00
Zabawa Zabawa godz. 18:00
Fuga godz. 20:00
Bilety: ulgowy 14 zł, normalny 16 zł.
Bilety: www.film.opole.pl lub sprzedaż na miejscu - godzinę przed pierwszym seansem.

16 i 17 stycznia odbędą się rozgrywki grupowe Turnieju FIFA 2019. Wszystkich chętnych zapraszamy do Klubu u Bulka (Sala Projekcyjna) o godzinie 10:00. Uwaga - liczba miejsc ograniczona.

17 stycznia zapraszamy na Indywidualny Turniej Szachowy. Turniej odbędzie się o godzinie 10:00 w sali sportowej przy Stadionie Miejskim, organizowany jest z myślą o uczniach wszystkich szkół.

19 stycznia o godz. 20:00 w Klubie u Bulka wystąpi zespół BAiKA. Bilety: 20/25 zł
Rezerwacja i szczegóły pod numerem telefonu 506 070 879.

21 stycznia odbędzie się Finał Turnieju FIFA 2019. Zaczynamy o godzinie 10:00. Turniej odbędzie się
w Klubie u Bulka (Sala Projekcyjna)

22 stycznia - Filmowy Wtorek. Zaprezentujemy dwa filmy. Godziny seansów: 11:00-12:30 oraz 13:00-14:30. Uwaga - liczba miejsc ograniczona.

23 stycznia zapraszamy na Dzień Gier i Zabaw. Miejsce: Sala Kameralna SOK. Uwaga - liczba miejsc ograniczona. Godz. 11:00-13:00.

Również 23 stycznia o godzinie 10:00 w sali sportowej przy Stadionie Miejskim odbędzie się kolejna odsłona Indywidualnego Turnieju Tenisa Stołowego. Tym razem do wspólnej rozgrywki zapraszamy uczniów klas VII, VIII oraz uczniów gimnazjum i liceum.

24 stycznia wszystkie chętne dzieci zapraszamy na spektakl teatralny „Lodowa Kraina". Sala Widowiskowa SOK, godzina 10:00.

25 stycznia nasza ferie zimowe kończymy Balem Karnawałowym (godz. 17:00-18:30). Dla dorosłych kolejną muzyczną propozycją jest koncert zespołu Złe Psy. Klub u Bulka, godz 20:00. Bilety: 40/50 zł. Rezerwacja i szczegóły pod numerem telefonu 506 070 879.

Wydarzenia będą fotografowane i nagrywane w celach promocyjnych.
Regulamin dostępny na stronach internetowych: www.soksulecin.pl oraz www.bibliotekasulecin.pl.

Spędźcie z SOKiem tegoroczne Ferie Zimowe. Gwarantujemy - nie będziecie się nudzić!

ferie_zimowe_w_sok_640

Źródło: SOK

Konkurs na stanowisko Dyrektora DPS w Tursku

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Tursku.

Szczegóły ogłoszenia:

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.