Rock and Beer Fest 2019 - III edycja

08-09.02.2019 r.

Bilety:
Piątek - 15 zł
Sobota - 50/60 zł (możliwość zapłaty przelewem - numer konta bankowego: 87 1240 3624 1111 0000 3063 3313, przelew z dopiskiem "Rock&Beer Fest 2019")

Sprzedaż na miejscu w Sulęcińskim Ośrodku Kultury od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.
Rezerwacja biletów oraz szczegóły pod numerem telefonu: 506 070 879.

PIĄTEK 08.02.2019 r., Klub u Bulka
* DOBRE PIWO

DOBRE PIWO - Zespół rockowy „DOBRE PIWO" powstał w roku 1991 roku.
Owocami pracy zespołu jest ponad 30 autorskich utworów i dwie płyty, które zostały nagrane w zielonogórskim i poznańskim studiu.
Po owocnej 5 letniej karierze zespołu nastąpiła 15 letnia przerwa, która 2013 roku zakończyła się po serii udanych koncertów. Zespół został gorąco przyjęty przez publiczność. W zawrotnym tempie osiągnął dawny poziom, a nawet szuka nowych dróg rozwoju. W kwietniu 2014 dołącza do zespołu nowy wokalista i gitarzysta Patryk Kubicki wnosząc ciekawy agresywny wokal ,który przyczynił się do nieco mocniejszego grania kapeli.

Skład zespołu:
Perkusja - Wojtek Wystop
Bass - Arkadiusz Ropella
Gitara wokal - Lucjan Harańczyk
Gitara wokal - Patryk Kubicki

Link do całego wydarzenia ---> https://web.facebook.com/events/389332931802479/

Rock and Beer Fest, to największa tego tupu impreza w regionie, organizowana w pomieszczeniu zamkniętym i pierwsza tak duża w noworocznym kalendarzu wydarzeń Sulęcińskiego Ośrodka Kultury. Zapraszamy na trzecią odsłonę owianego legendami wydarzenia - dwa dni, dwie sceny, muzyka 100% na żywo i oczywiście Piwna Rewolucja* z ponad setką gatunków piw!
Rock and Beer to prawdziwa uczta dla koneserów dobrego rockowego grania i złocistego trunku!

dobre_piwo_960

Źródło: SOK

Nabór kandydatów na członków komisji konkursowej

Zarząd Powiatu zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (DZ. U. z 2018r. poz. 450 z późn. zm.) do zgłaszania swoich przedstawicieli na członków komisji konkursowej opiniującej oferty na wsparcie realizacji zadania publicznego Powiatu Sulęcińskiego z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych w 2019 r.
Więcej informacji w zakładce organizacje pozarządowe, konkurs ofert - realizacja zadania publicznego.

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności:

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.