Turniej Par w Brydżu Sportowym

05-12-2018

Turniej Par w Brydżu Sportowym
W sobotę 24 listopada rozegrano Turniej Par w Brydżu Sportowym o Puchar Prezesa SBS „Madman Team". Był to pierwszy turniej zorganizowany przez sulęciński klub brydżowy. Zgodnie z zapowiedzią następne na pewno będą. Turniej Honorowym Patronatem objęła Izabela Hutyra - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Pawła II.
Do gry przystąpiło 8 par, a profesjonalną obsługę sędziowską zapewnił Wiesław Skowron. Po rozegraniu przez każdą z par 28 rozdań podliczono wyniki:
1. Ludwik Dancewicz, Zbigniew Kosiór
2. Grzegorz Kozieł, Franciszek Baszak
3. Mirosław Jedynak, Czesław Szymański

Tuż za podium uplasowała się para „Lutek i Madman". Szczegółowe wyniki: http://www.brydzlubuski.pl/i/sule/index.html
Tym samym Puchar Prezesa SBS „Madman Team" trafił w ręce pary Dancewicz/Kosior
Były też puchary dla najlepszej pary z SBS „Madman Team" - Kozieł/Baszak. Do tego wyróżnienia, pamiątkowe statuetki oraz medale dla trzech najlepszych par.
Wśród pamiątkowych statuetek była jedna, która zasługuje za szczególną uwagę. Dostał ją człowiek, którego pomoc w powstanie klubu/stowarzyszania jest niepodważalna, czyli Ryszard „Culbertson" Andrzejewski. O Rysiu krąży legenda, że na dzień dobry mówi 1 trefl, a na dobranoc pas.
Ceremonię wręczenia nagród zaszczycił swoją obecnością były oraz obecny (od piątku) wicestarosta Tomasz Prozorowicz. Wręczył on prezesowi puchar/statuetkę za propagowanie brydża w Sulęcinie.
W imieniu Izabeli Hutyry puchary wręczał z/ca dyrektora Tadeusz Domaszewicz.
Kilka słów o oprawie turnieju. Tutaj ogromne podziękowania dla Galerii Erato. Na brydżystach największe wrażenie zrobił stolik brydżowy z 1890 roku!
SBS „Madman Team" podziękowania dla:
• PHU Jamniuk
• Galeria Erato.
• PSB Mrówka-Jabot Sulęcin
• RAJ Beauty Katarzyna Rajfur
• Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulęcinie
• Sędziemu turnieju Wiesławowi Skowronowi

Do zobaczenia przy zielonym stoliku!
Prezes SBS „Madman Team" zaprasza wszystkich grających lub chcących się nauczyć grać w brydża. Gramy w każdy poniedziałek o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 1 im, Jana Pawła II. Kontakt - 604850582 lub poprzez portal/facebook Madman24.pl

Źródło: Madman24.pl

Zmiana godzin dyżuru Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

UWAGA!
W dniach 24 i 31 grudnia 2018 r. (poniedziałki)
dyżury prawnika w Punkcie Nieodpłatnej
Pomocy Prawnej
w Zespole Szkół Licealnych
i Zawodowych przy ul. Witosa 49
odbędą się od godziny 8:00-12:00

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności:

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.