"Sulęcińskie Rodowody"

08-11-2018

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza na wystawę fotografii pod hasłem „Sulęcińskie Rodowody". Wystawa odbędzie się w dniu 9 listopada o godzinie 17:00 w Sali Kameralnej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury.

W 2018 roku przypada 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Jubileusz ten będzie doskonałą okazją, by opowiedzieć mało znane w naszym środowisku historie i dzieje ojczyste naszych rodzin.

Zapraszamy więc na wystawę, podczas której będą zaprezentowane zeskanowane zdjęcia z naszych rodzinnych albumów oraz - dodatkowo - multimedialny pokaz zdjęć. Będą to opowieści o historii naszych rodzin, opowiedziane przez nas samych.

Jest to sposób na to, by udostępnić młodszym pokoleniom wiedzę o historii Polski, widzianej z perspektywy rodzinnych zdjęć z naszych prywatnych zbiorów.

Zapraszamy serdecznie!

rodowody_1000

Źródło: SOK

Opieka wytchnieniowa-edycja2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie, w związku z zamiarem przystąpienia do Programu pn. „Opieka wytchnieniowa"- edycja 2019, ogłoszonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, poszukuje psychologa/terapeutę, pielęgniarza/rehabilitanta i dietetyka.