yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

"Sulęcińskie rodowody"

14-09-2018

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza do wspólnego tworzenia wystawy, która odbędzie się w dniu 9.11 pod hasłem "Sulęcińskie Rodowody". W 2018 roku przypada 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Jubileusz ten będzie doskonałą okazją, by opowiedzieć mało znane w naszym środowisku historie i dzieje ojczyste naszych rodzin.

Zapraszamy więc do tworzenia wspólnej fotograficznej wystawy "Sulęcińskie Rodowody", na której będą pokazane zeskanowane zdjęcia z naszych rodzinnych albumów i multimedialny pokaz tych zdjęć. Będą to opowieści o historii naszych rodzin, opowiedziane przez nas samych. Jest to sposób na to, by udostępnić młodszym pokoleniom wiedzę o historii Polski, widzianej z perspektywy rodzinnych zdjęć z naszych prywatnych zbiorów. Wszystkich chętnych do pokazania zdjęć ze swoich zbiorów, często schowanych w głębokich zakamarkach, w zapomnianych albumach, zapraszamy do współpracy. Kontakt/szczegóły pod adresem email: promosoksulecin@gmail.com lub pod numerem telefonu 95 755 24 77.

rodowody_2_1000

Źródło: SOK

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.