Transgraniczna aktywność sportowa i rekreacyjna

11-07-2018

Transgraniczna aktywność sportowa i rekreacyjna

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie oraz Powiat Sprewa-Nysa ogłaszają konkurs pod hasłem: "Transgraniczna Aktywność Sportowa i Rekreacyjna", którego celem jest kształtowanie nowoczesnego i innowacyjnego wizerunku regionu poprzez propagowanie najlepszych przedsięwzięć urbanistyczno-architektonicznych

oraz promocja rozwiązań tworzących nową jakość przestrzeni w Województwie Lubuskim i Powiecie Sprewa-Nysa.

Konkurs ma charakter otwarty, ograniczony do realizacji spełniających wymagania regulaminowe. Termin naboru zgłoszeń upływa 10 sierpnia 2018 r. Szczegółowe zasady konkursu określa regulamin, a dodatkowych informacji udziela współorganizator konkursu-WOSiR Drzonków, tel 68 321 43 44.