„Abyśmy byli jedno

12-06-2018

„Abyśmy byli jedno

„Przez muzykę do serc"

W niedzielę, 10 czerwca, po raz dwudziesty w łagowskim amfiteatrze spotkali się wykonawcy Międzynarodowego Festiwalu "Abyśmy byli jedno". I w tym roku mieszkańcy naszego domu przyjęli zaproszenie od organizatorów niniejszej imprezy. Nasz występ był jak zwykle znakomicie przyjęty przez publiczność.

Tym razem zaśpiewaliśmy piosenki, które zna prawie każdy z nas. Oklaski świadczyły o tym, że przypadliśmy do gustu turystom i mieszkańcom Łagowa. Oprócz występu mogliśmy również spróbować specjałów „łagowskiej kuchni" oraz podziwiać piękne widoki.

Źródło: DPS Tursk

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Starosta Sulęciński informuje o wykazie nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę w drodze bezprzetargowej.

Wykaz w załączniku.